Domácí úkoly pro 1.C

Učivo na 14.4. - 17.4. 2020
  • Slabikář str. 76 - 77
  • Písanka č. 4 str. 3 - 5
  • Čtení 10 min denně (text ve Slabikáři nebo čtecím listu dle výběru)
  • Přepis vět (viz příloha)
  • Náš svět -pracovní list (dostali jste ode mne ve čtvrtek 26.3.)-dopravní značky a semafor
  • Matematika str. 8
+ videa v denním e-mailu

Tělesná výchova

Školy jsou sice zavřené, ale projekt Sazka Olympijský víceboj jede dál.  Víme, že v rámci online výuky mají čeština nebo matematika přednost, zároveň je ale pravidelný pohyb teď důležitější než kdy jindy.

Náš tým připravil týdenní výzvy, do kterých se může zapojit úplně každý. Výzvy obsahují tři cviky, kterými se dostanete do formy pro jednotlivé disciplíny Sazka Olympijského víceboje. Každý pátek můžete změřit své síly se sportovci.

Počítáme s fair play přístupem, že děti budou uvádět reálné výsledky, kterých dosáhly. Navíc přidáme motivaci v podobě porovnání se známými sportovci, aby to byla větší zábava,“ řekl manažer projektu Richard Adamec.

Tak pojďme do toho! Týdenní výzva leh-sedy

Učivo na  6.4.-10.4. 2020
  • Slabikář str. 74 - 75
  • Čtení denně 10 min (dle výběru - opakování)
  • Písanka 3/ str. 40
  • Písanka 4/ str. 1 - 2
  • Malý sešit z Čj přepis vět (viz příloha)
  • M - str. 5 - 7 (učíme se z VIDEA  s veverkou Zrzečkou - odkazy v denních e-mailech)
  • Náš svět - opakování, rostliny a zvířata na jaře (VIDEO v e-mailu)
Přeji všem dětem krásné Velikonoce a vám dospělým děkuji za skvělou spolupráci.

Učivo na týden od 30.3. do 3.4. 2020
  • Slabikář str. 69 - 73
  • Písanka str. 35 - 39
  • Malý sešit přepis vět - viz příloha
  • Čtení - list s větami 1.- 32. věta (dostali jste 26.3. ode mne)
  • Matematika  3. díl- str. 1 - 4
  • Náš svět str. 52 - 53

Učivo na týden od 23.3. do 27.3.

Tělesná výchova

• Máme možnost po dobu 30 dní využít zdarma zábavné online lekce tance, doporučuji: http://www.degezetko.cz
  • Ani v této situaci bychom neměli zapomínat, jak je pohyb důležitý. Navozuje dobrou náladu, posiluje imunitu a fyzické zdraví.

Přeji hodně sil, držte se!

Domácí úkoly na týden 16.3. - 20.3.

Posílat hotové práce dětí mi nemusíte, ale potřebuji od vás zpětnou vazbu,  že víte o zadání učiva a že děti učivo doma plní.  Směrodatné budou vypracované sešity, které děti přinesou do školy po skončení krizové situace a já si některé práce vyberu a oznámkuji jako samostatnou práci s váhou 1.

12.3.2020

11.3.2020