Absolventské práce žáků 9. ročníku

KRITÉRIA ZADÁNÍ PRO ŠKOLNÍ ROK 2023/2024

Závěrečná absolventská práce prověřuje úroveň nabytých znalostí, dovedností a schopností žáků, kteří se nacházejí na konci základního vzdělání. Hlavním cílem práce je zpracovat, představit a prezentovat téma dle zadaných kritérií. Dle zadaných pravidel lze používat i umělou inteligenci. Její vypracování je pro žáky 9. ročníků povinné.

KE STAŽENÍ:

DŮLEŽITÉ TERMÍNY:

• nahlášení tématu (po domluvě s garantem): v týdnu 11. - 18. 12. 2023 na předmětu KD
  • zaslání anotace práce vyučujícím KD: do 27. 2. 2024
  • odevzdání 1. části práce (min. 50 %): do pátku 26. 4. 2024 garantům
  • odevzdání kompletní práce ke korektuře: do pátku 17. 5. 2024 garantům
  • odevzdání opravené práce po korektuře: do pátku 31. 5. 2024 garantům
  • obhajoba práce: v týdnu od 10. do 14. 6. 2024
  • seznámení s výsledky obhajoby: nejpozději v pátek 14. 6. 2024
  • náhradní obhajoba práce (pouze opravný termín): pátek 24. 6. 2024

CÍLE PRÁCE:

• komplexní zpracování textu na vybrané téma za pomocí informačních technologií (formálně, stylisticky, gramaticky, graficky) a prokázání schopnosti samostatné a systematické práce