Příměstský tábor s veverkami

Vážení rodiče,

vzhledem ke složité epidemické situaci se pobytový tábor s veverkami bohužel ani letos neuskuteční. Místo něj však pro vaše děti připravujeme hned čtyři příměstské tábory. Všechny tábory se budou konat přímo ve škole, k dispozici bude i školní stravování. Vedením všech táborů byli pověřeni pedagogičtí pracovníci naší školy. Originál přihlášky odevzdávejte co nejdříve na recepci školy (pro prvotní kontakt lze nejprve poslat přihlášku elektronicky na e-mail: sekretariat@zsbrve.cz, později však bude nutno dodat originál). Kapacita je omezená!!!

TÁBORY POŘÁDANÉ ŠKOLOU

• místo konání: ZŠ Br. Veverkových Pardubice
  • cena a způsob platby: 2.390,- Kč (Cena je konečná - nejsme plátci DPH. Škola zažádala o grant, z tohoto důvodu je možné, že všechny příměstské tábory budou za symbolickou cenu.Tuto informaci se však dovíme až v průběhu července. Pro závazné přihlášení je však nutné zaplatit tábor v plné výši do 30. 6. 2021. V případě, že škola dotaci na tábory obdrží, bude odpovídající částka automaticky vrácena zpět na účet odesílatele. Platební údaje budou zaslány společně s potvrzením přihlášky. Originál přihlášky odevzdávejte na recepci školy. Pro přihlášení na příměstský tábor komunikujte s příslušným výše uvedeným vedoucím tábora.)
  • přihlášky a smluvní podmínky
  • zaměření:
    • kvalitní program
    • aktivní odpočinek a nevšední zážitky
    • získání znalostí a dovedností z různých oblastí
    • čas strávený s kamarády
    • kreativní tvoření
    • sportovní aktivity
    • atraktivní dvoudenní výlet s přenocováním mimo školu (sportovní a všeobecný tábor)
    • celodenní výlet (anglický tábor)
    • velká páteční party (disko, soutěže, ...)
  • Cena zahrnuje:
    • stravování a pitný režim
    • pestrý a bohatý program
    • atraktivní celo/dvou denní výlet
    • veškeré vstupné a jízdné
    • standardní pojištění dětí
    • táborové tričko
  • Akce se koná v případě obsazení 15 a více dětmi.