Výběrové řízení na pozici Učitel/ka pro 1. stupeň

Ředitel Základní školy Pardubice, Bratranců Veverkových 866 vypisuje výběrové řízení na obsazení pracovní pozice

• Učitel/ka pro 1. stupeň (s nástupem od 28. srpna 2023)

POŽADUJEME:

• osobnost s vysokým stupněm sebemotivace a se zdravým sebenáhledem
  • příjemné empatické vystupování, vstřícný a pozitivní přístup k dětem, rodičům i kolegům
  • svědomitost v plnění zadaných úkolů
  • časovou flexibilitu, kreativitu
  • morální kredit na vysoké úrovni
  • rozvinutou a harmonickou osobnost s týmovým duchem
  • ochotu vzdělávat se a dále se rozvíjet
  • vzdělání na příslušnou pozici (případně poslední rok před dokončením studia)

NABÍZÍME:

• příjemné pracovní prostředí a zázemí krásné moderní školy po kompletní rekonstrukci
  • výhodnou polohu školy nacházející se v samém centru města
  • možnost seberealizace
  • možnost cyklického vzdělávání v rámci DVPP
  • služební notebook a mobilní telefon
  • platové ohodnocení dle platných tarifních tabulek, odměny za nadstandardní práci
  • pravidelný příspěvek FKSP
  • práci na plný (nebo téměř plný) úvazek s dlouhodobou perspektivou (s nástupem 28. srpna 2023 a smlouvou na dobu určitou 12 měsíců s možností jejího prodloužení)

PRAXE VÍTÁNA, NENÍ VŠAK PODMÍNKOU

Své aktuální strukturované profesní životopisy spolu s motivačním dopisem zasílejte na e-mailovou adresu reditel@zsbrve.cz. Vybraní uchazeči budou pozváni na pohovor.