Spojme síly a pomozme Honzíkovi

HONZÍK BOJUJE SE ZÁKEŘNOU NEMOCÍ

Honzík je žákem naší školy. Na oslavě svých 13. narozenin letos v červnu dostal vysoké horečky. Byl hospitalizován, a ze zdánlivě banální bolesti ve stehně mu byl diagnostikován Ewingův sarkom – závažný typ nádorového onemocnění. Následovala operace a několik chemoterapií, které budou pokračovat. Honzík nemá žádnou imunitu a je pro něho důležité dodržovat přísná hygienická pravidla a nákladnou speciální výživu. Vybrané finanční prostředky mu usnadní zvládnout všechna omezení spojená s náročnou léčbou.

Již druhým rokem se společnost Agrostav rozhodla spojit síly se Stallions, a ambiciózním projektem tak podpořit 13letého Honzíka, kterému byl letos v létě diagnostikován Ewingův sarkom, závažný typ nádorového onemocnění. A Nadace LR byla i letos přizvána ke spolupráci jako Honzíkův patron. Charitativní pochod odstartuje v pátek 25. listopadu, kdy skupina 20 statečných započne svou 100 km dlouhou cestu přes beskydské vrcholy.

Pro tento účel byl v pondělí 21.listopadu otevřen transparentní účet, kam můžete přispět libovolnou částkou až do 31.12.2022. Veškeré vybrané prostředky poputují na podporu Honzíka. Stav účtu je možné sledovat na linku níže. https://www.rb.cz/povinne-zverejnovane-informace/transparentni-ucty?path=transactions&name=Nadace&accountNumber=8956238028

Majitel transparentního účtu tímto informuje přispěvatele o skutečnosti, že provedení platby na daný účet se považuje za souhlas se zpracováním a zveřejněním osobních údajů, neboť údaje o platebních transakcích na transparentním účtu jsou zveřejňovány a zveřejněním těchto údajů tedy může dojít i ke zveřejnění některých informací o osobě přispěvatele.

Stovku za stovku? Přidáte se? Pošlete sto korun a my zdoláme 100 km. Pro Honzíka!