Nový web Pardubické školství

Vážení rodiče,

máme za sebou začátek nového školního roku a já bych Vás chtěl pozvat na náš nový městský web - Pardubické školství, která byla spuštěna začátkem léta. Na jednom místě našich webových stránek najdete Strategii školství Pardubice 2030 na něj navazující stávající a plánované školské projekty města a veškeré informace o mateřských, základních a základních uměleckých školách a domech dětí a mládeže v Pardubicích i termíny plánovaných akcí.

Informace jsou určeny právě pro Vás, abyste se dozvěděli, jak pracujeme na rozvoji školství v našem městě a co se právě děje. Každá škola tam poskytuje informace o sobě

Pokud nechcete, aby Vám nějaká důležitá informace unikla, stačí zadat na webové stránce Váš e-mail a vybrané aktuality Vám přijdou formou newsletteru přímo do e-mailové schránky.

Leoš Šebela