School Match

Žáci 5. až 8. tříd se v úterý 10. prosince vydali na zimní stadion a svým fanděním podpořili florbalový tým Sokol Pardubice v souboji se soupeřem z Liberce. Celkem se akce zúčastnilo 4 850 žáků z pardubických základních a středních škol. Za bouřlivou podporu se publikum dočkalo zasloužené výhry Sokolů nad Libercem 5:3. Někteří z nejhlasitějších fanoušků pak byli maskotem domácích odměněni drobnými dárky s logem týmu. Pro naši školu byly velmi úspěšné přestávky mezi třetinami. Během první z nich se hrdinou stal žák Marek Koblížek ze 7. A, který dokázal nejrychleji snožmo přeskákat hrací plochu s míčkem mezi koleny. Během druhé přestávky proběhlo vyhlášení vítěze o nejkrásnější transparent. Ze všech 23 transparentů byl jako nejkrásnější vybrán právě transparent naší školy. Jeho vyhotovení si na starost vzala paní učitelka Skalická, a tak právě jí mohou naši malí sportovci poděkovat za výhru florbalového vybavení v hodnotě přesahující částku 10 000 korun.