Detail fotogalerie

Štafetový pohár

Dne 4. května se žáci naší školy zúčastnili okresního kola tradičního atletického závodu „Štafetový pohár“. Jde o smíšený (chlapci, dívky 3. a 5. tříd) štafetový běh 8 x 100 m a 8 x 200 m. Časy štafet se sčítají. Vítězí družstvo s nejnižším součtem časů. Naši školu reprezentovali ze třetích tříd Sofie Rohlíková, Thea Čiháková, Michaela Latináková, Kateřina Sirůčková, Lukáš Jičínský, Martin Maroul, Lukáš Vamberský, Gabriel Mach, z pátých tříd Anna Červinková, Viktorie Machatá, Adéla Pírková, Nela Janošová, Nela Vaňásková, Tadeáš Barvík, Matouš Friml, Martin Felsenberg, Erkhes Purevsuren, Martin Gombár. Závodníci běželi celkem 4 štafety. Třikrát doběhli na 2. místě a jednou na 3. místě. Celkové umístění bylo 2. místo. Postoupili do krajského kola, které se koná na atletickém stadionu ve Vysokém Mýtě. Z důvodů rozvoje všestrannosti nejmladších atletů byly zařazeny ještě doplňkové disciplíny, a to skok z místa a hod medicinbalem. Zde získaly první místo Sofie Rohlíková ve skoku z místa, Thea Čiháková v hodu medicinbalem, třetí místo Anna Červinková ve skoku z místa a Viktorie Machatá v hodu medicinbalem. Děkujeme za vzornou reprezentaci školy a přejeme úspěchy v krajském kole.