Detail fotogalerie

Republikové finále Odznaku všestrannosti

Republikové finále Odznaku všestrannosti se konalo za slunečného počasí 2. – 4. září 2021 v areálu VUT v Brně, organizátorem akce byl Český olympijský výbor. Do finále se probojovalo 72 škol, soutěžilo 287 dívek, 287 chlapců a součástí byl i závod učitelů. Závodníci absolvovali 10 disciplín. První den to byly shyby, skákání přes švihadlo, běh na 60 m, skok do dálky, hod medicinbalem, druhý den trojskok, kliky, leh-sedy, hod míčkem, vytrvalost (běh 1000 m, driblink nebo plavání). Výkony byly přepočteny na body a dle bodů získali soutěžící odznak. Naši školu reprezentovali a odznaky získali: bronzový odznak Filip Ondráček, Alex Řehůřek, stříbrný odznak Nikol Schejbalová, Tomáš Horáček, zlatý odznak Adéla Hašková, Tereza Horáčková, Daniel Mach, diamantový odznak pan učitel Ondřej Doktor. Panu učiteli Doktorovi se podařil pěkný „kousek“, když v běhu na 1000 m vytvořil nejlepší výkon dne, a to časem 2:56. Závody měly velmi vysokou úroveň, už účast na této akci byla velkým úspěchem. Náš tým se umístil na 51. místě. Na programu byly kromě závodů i doprovodné akce, např. autogramiády olympioniků, program Armády ČR, Policie ČR, exhibiční závod v disciplínách Odznaku všestrannosti za účasti známých sportovců, pro všechny účastníky zumba na ploše stadionu. V doprovodné soutěži – veslování na trenažeru štafetovým způsobem – se náš tým umístil na 2. místě. Všem našim reprezentantům patří velký dík za jejich úsilí a přístup, udělali vše pro to, aby byly výkony co nejlepší.