Hokej

zveřejněno 19.6.2017

Mladé hokejisty Dynama Pardubice soustředil místní hokejový klub do Základní školy Bratranců Veverkových. Důvod je jasný: více možností tréninků malých hokejistů v lepších časech a celkové uzpůsobení časového rozvrhu dětí. Soustředění je výhodné pro základní školu, hokejový klub i rodiče malých žáků. Sport je spojen s kvalitním vzděláním hráčů. Malí hokejisté jsou monitorováni ze strany klubu v otázkách školního prospěchu, docházky a osobní disciplíny prostřednictvím klubových zástupců ve škole. Společným cílem základní školy i klubu je úspěch, vzdělání a zdraví mladých hokejistů. Díky načasování tréninků mají mladé hokejisté možnost trávit svůj volný čas dalšími aktivitami.

• Přizpůsobený rozvrh tréninkovým jednotkám
  • Smíšené třídy žáků hokejistů i nehokejistů
  • Žáci jsou bez problémů uvolňováni na mimořádné akce hokejového klubu
  • Úzká spolupráce klubu a školy - konzultace trenérů s vyučujícími, vzájemná informovanost