Tábory s veverkami

Vážení rodiče,

s lítostí vám musíme oznámit, že jsme nuceni zrušit letošní pobytový tábor s Veverkami, který se měl konat v Josefově Dole v Jizerských horách. Důvodem je okamžité ukončení nájmu chaty majitelem vůči provozovateli, který měl pro školu tábor zajišťovat. Více než dva týdny jsme se snažili najít adekvátní náhradu, ale nabízené objekty s volnou kapacitou byly buď velice drahé či v nevyhovujícím stavu.

Jako náhradu nabízíme příměstský tábor s veverkami s podtitulem „Za krásami Česka“. Tábor je ze zaměřený na výlety do blízkého i vzdálenějšího okolí a bude se konat v termínu od 11. do 15. 7. 2022. Vedoucími budou paní učitelky M. Lukáčová a K. Čiháková.

Mimo turistického příměstského tábora nabízíme další 3 školou pořádané příměstské tábory.

Informace o všech příměstských táborech najdete zde.