Tábory s veverkami

Na letošní rok jsme pro Vás po tříleté pauze připravili v rámci projektu iKAP II Pardubického kraje pobytový tábor, který je určen pro děti ve věku 7 až 15 let včetně. S ohledem na současné ceny bude akce pouze osmidenní. Tábor s veverkami 2023 se uskuteční v jedné z nejatraktivnějších lokalit Krkonošského národního parku v dosahu mnoha známých turistických cílů. Z tohoto důvodu bude zaměřen na turistiku.
Sídlo tábora - hotel Energetik - se nachází na okraji známého krkonošského letoviska Pec pod Sněžkou v nadmořské výšce 1.070 m nedaleko Hnědého vrchu. Překrásná příroda národního parku láká četné návštěvníky a ve všech ročních obdobích nabízí velké množství zážitků. Turistické trasy, které se nacházejí v okolí, z něj činí ideální místo pro náš tábor . Výlety do Pece, na rozhlednu na Hnědém vrchu, Zlaté návrší, Výrovku, Sněžku či na Stezku korunami stromů v Janských Lázních jsou nezapomenutelné a všichni jejich návštěvníci si je dlouho uchovají v paměti. Bezprostřední okolí hotelu umožňuje hraní různých her, ale i klidné posezení u táborového ohně. Za hotelem je krásný rozlehlý čistý les.
Pro děti je tradičně připraven pestrý a všestranně rozvíjející program, ze kterého si odnesou mnoho nevšedních zážitků a zkušeností, a nepoznají nudu. Samozřejmostí je tematicky zaměřená etapová hra a celodenní výlet. O děti se po celou dobu postarají spolehliví a prověření vedoucí. Zajištěna je i nepřetržitá zdravotní péče. Kapacita tábora pro letošní rok je pouze 40 dětí, pro tedy dlouho neotálejte s přihláškami.

Mimo turistického příměstského tábora nabízíme další 4 školou pořádané příměstské tábory.

• Informace o všech příměstských táborech najdete zde.