Dědov 2020

Letošní tábor s veverkami se bude konat od 5. do 17. července 2020 v chatě Klučanka v jedné z nejatraktivnějších lokalit chráněné krajiny Broumovsko v dosahu mnoha známých turistických pamětihodností. Také letošní tábor bude zaměřen na turistiku. Většina zajímavých cílů je ve vzdálenosti do cca 5 km.

Chata Klučanka se nachází v blízkosti severovýchodní části Broumovské vrchoviny se známými skalními městy Ostaš. Panenská příroda chráněné krajiny láká mnoho návštěvníků a ve všech ročních obdobích nabízí velké množství zážitků. Nepřeberné množství turistických tras, které se nacházejí v těsné blízkosti chaty Klučanka, z něj činí ideální místo pro náš tábor s veverkami.

Čekají nás výlety k některému z nedalekých skalních měst Ostaš, skalnímu útvaru Čertovo auto a Mohyle smrti nebo Kočičímu hradu. Můžeme se těšit na další putování za krásami skalních útvarů jako je celodenní výlet do Adršpašsko-teplických skal, a to vždy v doprovodu zkušeného místního průvodce. Tato místa jsou nezapomenutelná a všichni jejich návštěvníci si je dlouho uchovají v paměti.

Chata Klučanka nabízí dostatek zázemí pro konání našeho tábora. Prostor okolo chaty umožňuje hraní různých her, ale i klidné posezení u táborového ohně. Za chatou je krásný les. Kapacita tábora pro letošní rok je 70 dětí. Vzhledem k větší vzdálenosti bude doprava do tábora a zpět realizována vlakem a zavazadla budou dětem odvezena dodávkou.

Pro děti je již tradičně připraven pestrý a všestranně rozvíjející program, ze kterého si odnesou mnoho nevšedních zážitků a zkušeností, a nepoznají nudu. Samozřejmostí je tematicky zaměřená etapová hra a celodenní výlet. O vaše děti se již tradičně po celou dobu postarají spolehliví a prověření vedoucí. Zajištěna je i zdravotní péče.

ZAMĚŘENÍ:

• ozdravný pobyt v přírodě
  • posílení psychické a fyzické odolnosti
  • aktivní odpočinek a nevšední zážitky
  • turistika, bojové hry, noční hry
  • získání znalostí z různých oblastí
  • osvojení si praktických dovedností
  • navázání nových přátelství

NABÍZÍME:

• všestranně zaměřený program
  • tematickou etapovou hru
  • zajímavý celodenní výlet