SPORTOVNÍ VÝZVA: Tělocvik online - challenge

Milí žáci, učitelé a rodiče, 

když bychom to přirovnali k hokejovému zápasu, máme za sebou první třetinu. Dokumentace z úvodních pěti úkolů neustále plní naše schránky, cvičíte doma, ve třídě, na chodbě, na procházkách… Jste jedním slovem SKVĚLÍ!

Píšete, že se Vám úkoly líbí, fandíte si navzájem, smějete se u toho, zapojujete rodinu a kreativně si úkoly přizpůsobujete podle možností a vybavení. To byl přesně náš záměr! My Vám za to chceme moc PODĚKOVAT a POVZBUDIT Vás do dalších dvou týdnů. 

Skutečnost, že se zapojilo bezmála 850 tříd s téměř 16.000 přihlášenými žáky ze všech krajů ČR, nemohla zůstat bez odezvy médií. Včera např. hovořila naše manažerka projektu Blanka Jeřábková v České televizi ve Studiu 6 o Vaší chuti cvičit, reakcích a nadšení. Podívat se můžete ZDE.