SOUTĚŽ s týdenními výzvami. Vyhrajte den s Denisou Helceletovou a další ceny

Od pondělí 4. května 2020 spouštíme v rámci týdenních výzev soutěž, ve které můžete celý měsíc hrát o super ceny. Čím více dětí z vaší třídy se zúčastní, tím větší je vaše šance na výhru.

Týdenní soutěž o trička

Soutěž je spojená se všemi čtyřmi květnovými týdenními výzvami. Každé dítě, které se zapojí v týdnu do plnění výzvy a zapíše alespoň jeden výsledek do online tréninkového deníku, bude ve slosování. Více o týdenních výzvách najdete ZDE.

Může vyhrát trička z olympijské kolekce ALPINE PRO pro sebe, svého učitele a všechny další děti ze třídy, které se do dané týdenní výzvy také zapojily. Losovat se budou vždy tři třídy a celkem tedy za čtyři týdny rozdělíme trička mezi děti z 12 výherních tříd.

Soutěže se zúčastní také ty třídy, jejichž učitelé využívají tréninkový deník, ale plní jiné disciplíny, než které jsou v týdenních výzvách. Rozhoduje totiž zapsaný výsledek v daném týdnu. Je jedno, v jaké disciplíně. Více o online tréninkovém deníku najdete ZDE.

Soutěž o hlavní ceny a sportování s Denisou Helceletovou

Dítě, které se zúčastní týdenní výzvy, zároveň zapojí školu také do losování na začátku června o tři hlavní ceny. Když se zapojí do dvou týdenních výzev, bude mít škola díky němu v osudí dva losovací lístky. Maximálně tedy za jedno dítě může mít škola v osudí čtyři lístky, čímž zvýší svoji pravděpodobnost na výhru. A tak to platí pro každé dítě ve škole. Navíc se díky tomu škola může zapojit, i když propásne začátek soutěže.

Hlavní cenou je sportovní den s ambasadorkou Sazka Olympijského víceboje Denisou Helceletovou (Rosolovou) v termínu, který se škola sama zvolí. A tým Sazka Olympijského víceboje navíc přiveze pro děti pěkné ceny - knížky, batohy, pastelky a pexesa. Ani učitelé z výherní školy nezůstanou zkrátka, těšit se můžou na přístupy k výukovým videím SportMentor a produkty z olympijské kolekce ALPINE PRO.