Škola nanečisto pro prvňáčky již ve čtvrtek 26. 8. 2021

Milé děti, vážení rodiče,

dovolte, abychom vás znovu pozvali na setkání budoucích prvňáčků v naší škole nanečisto. Sejdeme se ve čtvrtek 26. srpna v 7:55 hod. před školou. Ve škole budete po oba dny od 8:00 do 14:00 hodin. Prosíme rodiče, aby si připravili 60 na svačiny a obědy ve čtvrtek a v pátek, tyto se NEobjednávají na stránkách www.strava.cz. S sebou si přineste přezůvky, penál s pastelkami, pití. Čipy pro vyzvedávání dětí ze školní družiny, které se objednávaly v červnu na schůzce s rodiči, si rodiče zakoupí u paní vychovatelky od 8:00 do 9:00 hodin. Cena jednoho čipu je 100,- Kč.

Co se týká testování, máme tyto možnosti:

  • zákonný zástupce předloží platný antigenní nebo PCR test
  • pokud tento test děti nemají, provedeme test ve škole za přítomnosti rodičů ve čtvrtek ráno

Těšíme se na vás :)