Pohádkové předplatné - 3. představení 2020

Vážení rodiče a milé děti,

zveme Vás na třetí Pohádkové předplatné minulého školního roku.

Představení Káťa a Škubánek se hraje v pondělí 14. září 2020 v 17 hodin. Náhradní termín za Královnu Koloběžku 6. 4. 2020. Sejdeme se v 16:45 před Východočeským divadlem - „pod stromem“. Konec představení je předpokládán v 18:00.

Poslední čtvrté Pohádkové předplatné se uskuteční 26. října 2020.

Divadlo D5, Praha

V malém domku spolu bydlí dva nerozluční kamarádi, holčička Káťa a strakatý pes Škubánek, kteří spolu zažívají nejen veselé, ale i napínavé příhody a dobrodružství. 

Jednou takhle z jara Káťa objeví v kočárku, kam si uložila čokoládové vajíčko s přáním, aby se jí něco vylíhlo, malého psa a pojmenovala ho Škubánek. Od té doby jsou nerozluční kamarádi na život a na smrt. Nebylo by to ale jen tak, aby jim někdo nezáviděl jejich přátelství. Škodolibý kocour Luciáš se snaží všemožným způsobem jejich kamarádství překazit. Proto do věhlasných psích závodu v tradičním psím běhu kolem lesa přihlásí i Škubánka a spolu s dalšími účastníky – favoritem psem Agarem a Rambem nastraží různé léčky a překážky. Podaří se je Škubánkovi zdolat, anebo se pod ním proboří lávka a spadne rovnou do potoka? Kocour Luciáš, pes Rambo a Agar to ale na Škubánka zkouší dál. Proto si jednoho dne, kdy Káťa jde za družičku na svatbu své sestřenice na Moravu, Škubánek uvaří podle starého receptu z kuchařky Džina v láhvi a rozhodne se s jeho pomocí povedené trojici postavit. Podaří se mu Luciáše, Agara a Ramba vytrestat, než se vrátí Káťa domů? 

To se dozvíte, když přijdete na tuto pohádku. 

Těší se Petra Rybecká a Leona Abrahamová