Pohádkové předplatné - 2. představení

Vážení rodiče a milé děti,

zveme Vás na druhé Pohádkové předplatné tohoto školního roku.

Představení Krkonošské pohádky se hraje v pondělí 13. ledna 2020 v 17 hodin.

Sejdeme se v 16:45 před Východočeským divadlem - „pod stromem“. Konec představení je předpokládán v 18:20.

 

Divadlo Radost, Brno

Hamižný a lakotný Trautenberk, Hanče, Kuba a Hajnej, kteří mu slouží a vládce hor Krakonoš jsou hlavnímu postavami dnes už klasických pohádek M. Kubátové. Jejich nové příhody s kouzelnou píšťalou, s lovem na Krakonošova jelena a s čarovnými dudami uvidíte tentokrát v jevištním zpracování. Jak už víme, Trautenberk chce vždycky všechno využít ve svůj prospěch, zneužívá dobroty Hanče, Kuby i Hajného –ale na Krakonoše je krátký, takže je za své podvody nakonec spravedlivě potrestán. V pohádce vystupují samozřejmě také nejrůznější zvířátka, kterých je v Krakonošově království plno.

Těší se Petra Rybecká a Leona Abrahamová