Pohádkové předplatné - 2. představení

Vážení rodiče a milé děti,

zveme Vás na druhé Pohádkové předplatné tohoto školního roku.

Budulínek z hudebky se hraje v pondělí 7. ledna 2019 v 17 hodin.

Sejdeme se v 16:40 před Východočeským divadlem - „pod stromem“. Konec představení je předpokládán v 18:15.

Hostuje divadlo RADOST, Brno

Pohádka se odehrává v prostředí lesní hudební školy, kde je ředitelem pan Dědeček a kam chodí zpívat a hrát i lesní zvířátka. Samozřejmě, ale ve scénáři zůstávají všechny reálie známé pohádky – Budulínkova babička vaří výtečný hrášek, který má ráda liška. Budulínek je neposlucha a lišce otevře i přes zákaz. Liška ho unese do doupěte ke svým liščatům a babičce i dědečkovi nezbude nic jiného, než jít Budulínka hledat. Jak to dopadne je celkem známá věc-samozřejmě dobře. A už z názvu je patrné, že v téhle pohádkové komedii pro nejmenší se bude hodně hrát a zpívat.

Těší se Petra Rybecká a Leona Abrahamová