Pohádkové předplatné - 1. představení

Vážení rodiče a milé děti,

zveme Vás na první Pohádkové předplatné tohoto školního roku. Pohádka Malá Mína zmlsaná se hraje v pondělí 4. listopadu 2019 v 17 hodinSejdeme se v 16:30 před Východočeským divadlem - „pod stromem“. Konec představení je předpokládán v 18:00 hodin.

Divadlo loutek, Ostrava……rockové divadlo nejen pro děti, co nerady špenát.

Malá Mína je hodně zmlsaná. Když má sníst něco, co jí nechutná, děsně vyvádí. Tak na příklad, když dostane čočku s párkem, koprovou omáčku s vajíčkem nebo nedej bože špenát. Ten byl zrovna dnes k večeři. Mína si chtěla vydupat místo té zelené slizké kaše hamburger s hranolky, ale maminka s tatínkem řekli ne! Mína spustila pořádný řev, hotový skandál u jídelního stolu z toho byl. Jenže rodiče byli neoblomní a poslali Mínu spát. Bez večeře!

Hladová Mína se v noci připlíží k ledničce, a když ji otevře, nevěří svým očím: Uvnitř pořádají schůzi pan Párek, paní Koprová a René Špenát! Řeší spolu velmi vážný problém, zatímco namyšlený Hugo von Hamburger se jim posmívá!! Kdo ví, co z toho vzejde, ale určitě nebude nouze o legraci a bujarou hudbu.

Těší se Petra Rybecká a Leona Abrahamová