Pohádkové předplatné

Vážení rodiče a milé děti,

zveme Vás na poslední Pohádkové předplatné tohoto školního roku.

Pohádkový muzikál Pyšná princezna se hraje v pondělí 20. května 2019 v 17 hodin.

Sejdeme se v 16:40 před Východočeským divadlem - „pod stromem“. Konec představení je předpokládán v 18:05 hodin.                    

Hostuje Divadelní společnost Julie Jurištové, Praha

V Půlnočním království žije pyšná princezna Krasomila. Když odmítne ruku krále Miroslava, ten se za ní vydá do jejího království v přestrojení za zahradníka. Vypěstuje zpívající květinu a najde si cestu k srdci pyšné princezny. Jejich lásku chce překazit rádce, který Půlnoční království ovládá. Miroslav a  princezna proto uprchnou a na útěku zažijí nečekaná dobrodružství. Princezna se nakonec dovídá, že její milý není zahradník, ale král a nic už nestojí v cestě pravé královské svatbě.

Těší se Petra Rybecká a Leona Abrahamová