Pohádkové předplatné

Vážení rodiče a milé děti,

zveme Vás na třetí Pohádkové předplatné tohoto školního roku.

Komáři se ženili aneb Ze života obtížného hmyzu se hraje v pondělí 1. dubna 2019 v 17 hodin.

Sejdeme se v 16:40 před Východočeským divadlem - „pod stromem“. Konec představení je předpokládán v 18 hodin.

Hostuje Naivní divadlo Liberec

Patřičně bláznivá (a přitom pohádkově laděná) komedie o komárovi Zdendovi, který se vydává do světa zachránit unesenou nevěstu. Pomáhají mu při tom hmyzí přátelé z řad krvesajného hmyzu. Na scéně se objeví i další zástupci hmyzu, jemuž lidstvo tak nepěkně říká „obtížný“: Blechy, ovádi, klíšťata. Neboť i tito tvorové mají právo na svou pohádku pro děti.  Inscenátoři tentokrát sáhli po prostředcích divadla masek kombinovaných s filmovými projekcemi.

Těší se Petra Rybecká a Leona Abrahamová