NEPŘEHLÉDNĚTE!!! Informace k návratu žáků do školy dne 30. 11. 2020

Vážení rodiče,

na základě rozhodnutí MZ a MŠMT se žáci 3. až 9. ročníků vrací do školy v pondělí dne 30. 11. 2020, a to za následujících podmínek:

1. žáci 3., 4. 5. a 9. ročníků budou absolvovat každodenní výuku ve škole dle platného rozvrhu

2. žáci 6., 7. a 8. ročníků se budou vzdělávat tzv. rotačním způsobem (tedy týden přímé výuky ve škole a týden online výuky doma) - v týdnu od 30. 11. 2020 se ve škole budou vzdělávat žáci 6. a 8. ročníků, žáci 7. ročníků budou absolvovat distanční (online) výuku, v následujcíím týdnu budou ve škole přítomni žáci 7. ročníků, žáci 6. a 8. ročníků se budou vzdělávat distančně

• žáci se budou vzdělávat v neměnných skupinách (dle tříd, a to i při výuce cizích jazyků)
  • předměty tělesná výchova a hudební výchova nejsou vyučovány, místo nich jsou do výuky zařazeny náhradní vzdělávací aktivity
  • po celou dobu přítomnosti ve škole musí mít na sobě roušku (vyjma stravování)
  • žáci budou mít dostatečné množství čistých roušek na každý den (nejméně 1ks na 2 hodiny pobytu ve škole)
  • třídy budou větrány i v průběhu hodiny - prosíme vybavte děti teplejším oblečením (svetry, mikiny apod.)
  • pro žáky bude k dispozici stravování ve školní jídelně (jsou automaticky přihlášené), a to včetně svačinek (je nutné si je přihlásit)
  • u žáků 6. - 8. ročníků (dle opatření PES, stupeň 3 a 4) bude platit následující: pokud jsou žáci ve škole, mají obědy automaticky přihlášené, v případě nemoci je nutné si oběd odhlásit (pokud se žáci vzdělávají online, obědy jsou odhlášené a je možné si oběd předem přihlásit a každý den vyzvednout v čase od 14,00 do 14,15 do menuboxu, oběd není možné konzumovat ve škole.)
  • pro žáky 6. - 8. ročníků nadále zůstává povinnost účastnit se kompletní distanční výuky dle aktuálního rozvrhu - vyzvednutí oběda není omluvou pro absenci při plánované on-line výuce.