Navýšení kapacit testovacích míst na PCR testy

Počínaje pondělkem 6. 12. 2021 bylo zřizovatelem dojednáno navýšení kapacit testovacích míst na PCR testy.

Společnost MeDiLa, s.r.o. (odběrové místo Štrossova ulice) navyšuje od příštího týdne o vyšší stovky PCR testů denně pro Pardubice, o 150 PCR testů denně navyšuje také testovací Scimed Biotechnologies, s.r.o. u vlakového nádraží. Společnost Multiscan, s.r.o. a jejich laboratoří, kteří jsou připraveni reagovat kapacitami pro PCR testování. Ve snaze o zajištění co nejplynulejšího provozu škol ve prospěch všech našich dětí prosím o dodržování pokynů Krajské hygienické stanice Pardubického kraje k testování (např. nemá smysl chodit na PCR test dříve, než určí hygiena, v případě, že se neozývá nebo si nejste jisti, tak ji raději, prosím, kontaktujte).

Kontakty ve formě odkazů na registrovaná zdravotnická zařízení oprávněná provádět PCR testování v Pardubicích přikládám pro Váš přehled níže: