Nabídka příměstských táborů konaných v naší škole

Vážení rodiče,

pro Vaše děti nabízíme na druhou polovinu srpna dva příměstské tábory, které se budou konat v budově školy.

• Tábor Malý objevitel (10. - 14. 8. 2020)

Vydejte se s námi na dobrodružnou cestu po stopách velkých vědců za vynálezy. Budeme dělat tři dny super pokusy a dva dny pojedeme na zajímavý výlet, exkurzi. Nasbíráme zážitky, naučíme se něco nového, poznáme nepoznané a užijeme si léto ve znamení Věda nás baví. Cena: 2.895 Kč (2.675 Kč sourozenci a účastníci kroužku Věda nás baví). Koná se v případě 12 účastníků a více). Přihlášky a info: Věda nás baví pro východní Čechy, e-mail: ncharvatova@vedanasbavi.cz, tel.: 607 601 179

• Příměstský tábor s veverkami (17. - 21. 8. 2020)

Program tábora: celotáborová hra „Po stopách Veverek“, sportovní vyžití, kreativní tvoření, celodenní výlet do Fajn parku, návštěva akcí v Pardubicích, teambuildingové aktivity, velká páteční party (malování na obličej, pizza, diskotéka, soutěže, odměny). Cena: 2.190 Kč (zahrnuje oběd, svačinu a pitný režim, standardní pojištění dětí, veškeré vstupné a jízdné). Koná se v případě 15 účastníků a více), vedoucí: Mgr. Martina Kapustová a Mgr. Leona Abrahamová. Přihlášky a info: Mgr. Martina Kapustová, e-mail: kapustova.martina@zsbrve.cz, tel.: 734 169 051.