Informace o zrušení pobytového tábora

Vážení rodiče,

s lítostí vám musíme oznámit, že jsme nuceni zrušit letošní pobytový tábor s Veverkami, který se měl konat v Josefově Dole v Jizerských horách. Důvodem je okamžité ukončení nájmu chaty majitelem vůči provozovateli, který měl pro školu tábor zajišťovat. Více než dva týdny jsme se snažili najít adekvátní náhradu, ale nabízené objekty s volnou kapacitou byly buď velice drahé či v nevyhovujícím stavu.

Jako náhradu nabízíme příměstský tábor s veverkami s podtitulem „Za krásami Česka“. Tábor je ze zaměřený na výlety do blízkého i vzdálenějšího okolí a bude se konat v termínu od 11. do 15. 7. 2022. Vedoucími budou paní učitelky M. Lukáčová a K. Čiháková.

Program:

  • pondělí – vyrobíme si táborová trička a poté pojedeme do planetária v Hradci Králové
  • úterý – jedeme na Seč, projdeme se podél přehrady, navštívíme zříceninu hradu Oheb a Vildštejn, vodní elektrárnu a Padrtský mlýn
  • středa – navštívíme pevnost Josefov – prohlídka pevnosti a hra „Vojákem v pevnosti Josefov“
  • čtvrtek – Slatiňany – navštívíme slatiňanský zámek, muzeum starokladrubského koně, Kočičí hrádek a rozhlednu Bára
  • pátek – ZOO Praha – navštívíme jednu z nejoblíbenějších zoologických zahrad. Můžeme se těšit na komentovaná krmení zvířat, dětské hřiště a spoustu úžasných zvířátek.

Tábor je turistický, není zajištěné stravování. Děti musí mít s sebou velkou svačinu a pití. Cenu a přihlášky zveřejníme do konce týdne.