Informace ke kroužkům florbalu pro žáky

Vážení rodiče,

děkujeme za váš zájem o kroužek florbalu.

Kroužek bude probíhat každé pondělí (vyjma školních prázdnin), celkem 15 x za pololetí.

  • pro žáky 1. – 4. tříd od 15,00 do 15,55 hod.
  • pro žáky 5. - 9. tříd od 16,05 do 17,00 hod.

Úvodní hodina florbalového kroužku se uskuteční v pondělí 5. října 2020.

Žáci, kteří nechodili v loňském školním roce na florbal odevzdají kroužkovné 400,- Kč na 1. pololetí. Ostatní žáci budou platit až po uskutečněných 10 lekcích, zbytek pak doplatí společně s kroužkovným na 2. pololetí ve výši 550,- Kč (150 + 400)

Na další hodině pak obdrží potvrzení o platbě. Potřebujete-li na stvrzence konkrétní informaci, pošlete mi prosím tuto informaci e-mailem.

  • Na kroužek není děti třeba omlouvat – účast na něm je dobrovolná.
  • Všichni účastníci kroužku musí mít vlastní florbalovou hůl (dbejte prosím na vhodnou délku hole – pokud mají děti příliš dlouhé hole, špatně s ní manipulují), podepsaný míček, vhodné oblečení (ideálně triko s krátkým rukávem a kraťasy) a sportovní obuv s nešpinící podrážkou. Vhodná je láhev na pití. Žák, který nebude mít vhodnou obuv, nebude z bezpečnostních důvodů vpuštěn do hry.

INFORMACE O PŘÍPADNÉM ODPADNUTÍ BUDE ZVEŘEJNĚNA NA ŠKOLNÍM WEBU. HODINY BUDOU NAHRAZENY.