Zprávy vedení

Vážení rodiče,

máme za sebou necelé první dva dny táborového života. Dorazili jsme v pořádku, děti se aklimatizují na nové prostředí, některým se večer trochu stýskalo, ale zvládli jsme to bez problémů. Ubytování je standardní, jídlo dobré. Snažíme se vytvářet pohodové prostředí a skvělou zábavu.

Vážení rodiče,

pobyt v táboře utíká rychleji než voda, a tak máme za sebou polovinu. Hrajeme celotáborovou hru, soutěžíme, sportujeme, podnikli jsme dva půldenní a jeden celodenní výlet. Počasí nám zatím přálo, prší až dnes. Měli jsme dva podvrtnuté kotníky a jedno bolavé bříško. Děti jsou hodné a vstřícné, myslíme si, že jsou spokojené.

Vážení rodiče,

konec tábora je tady, proto krátká rekapitulace. Počasí nám celkem přálo, mohli jsme tedy zrealizovat kompletní program Putování indiánů, který jsme pro děti měli připravený - celodenní i půldenní výlety, stezky odvahy, sportovní utkání, orientační závody a kvízy, diskotéky a podobně. V hotelu jsme pobývali i s dalšími skupinami. Děti byly hodné a vstřícné. Velký stesk po domově jsme nezaznamenali. Ve druhém týdnu se objevily tři virózy, jedna dívka odjela domů.

Vážení rodiče, dovolte nám, abychom vám poděkovali za důvěru, kterou jste nám prokázali svěřením svých dětí na školní tábor s veverkami. V pátek před čtrnáctou hodinou (na trati je výluka) se můžete těšit na své ratolesti na pardubickém nádraží.

Vážení přátelé školy a tábora s veverkami,

chtěli bychom ještě zvláště poděkovat všem, kteří přispěli dárky a cenami ke zdárnému průběhu tábora, a to jsou:

• Zlín Film festival
  • Mall Group
  • Olinka Lengálová
  • Pavel a Blanka Beranovi
  • Jiří Matouš
  • Hedvika Antlová
  • všichni rodiče, kteří věnovali drobné odměny pro děti

Vedení tábora

Vážení rodiče,

pokud požadujete potvrzení o zaplacení tábora, obraťte se prosím osobně na pana Zdeňka Malého, info@stellahotel.cz, m. 601 591 591