Rozvrhy hodin, vyučovací hodiny

Vyučovací hodiny

0. hodina : 07,00 - 07,45
1. hodina : 08,00 - 08,45
2. hodina : 08,55 - 09,40
3. hodina : 10,00 - 10,45
4. hodina : 10,55 - 11,40
5. hodina : 11,50 - 12,35
6. hodina : 12,45 - 13,30
7. hodina : 13,40 - 14,25
8. hodina : 14,35 - 15,20
9. hodina : 15,30 - 16,15

 

1.A 1.B 1.C 1.D 2.A 2.B 2.C 3.A 3.B 3.C 3.D 4.A 4.B 5.A 5.B 6.A 6.B 6.C 7.A 7.B 7.C 8.A 8.B 9.A 9.B 9.C

(rozvrh platný od 19.9.2016)

Základní škola Pardubice, Bratranců Veverků 866  1.A  (Rybecká Petra)

 

0
7:05- 7:50

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:40-14:25

8
14:35-15:20

9
15:30-16:15

 
P
o

 

 

Čj
Ryb

Tv
Ryb

Ns
Ryb

Čj
Ryb

         

 
Ú
t

 

 

Čj
Ryb

M
Ryb


Ryb

Čj
Ryb

         

 
S
t

 

 

Čj
Ryb

M
Ryb

Vv
Ryb

Čj
Ryb

         

 
Č
t

 

 

Čj
Ryb

M
Ryb

Ns
Ryb

Tv
Ryb

         

 
P
á

 

 

Čj
Ryb

M
Ryb

Hv
Ryb

Čj
Ryb

         

Základní škola Pardubice, Bratranců Veverků 866  1.B  (Indráčková Lenka)

 

0
7:05- 7:50

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:40-14:25

8
14:35-15:20

9
15:30-16:15

 
P
o

 

 

Čj
Ind

M
Ind

Čj
Ind

Tv
Ind

         

 
Ú
t

 

 

Čj
Ind

M
Ind

Čj
Ind

Hv
Ind

         

 
S
t

 

 

Čj
Ind

Čj
Ind

Tv
Ind

Ns
Ind

         

 
Č
t

 

 

Čj
Ind

M
Ind

Vv
Ind


Ind

         

 
P
á

 

 

Čj
Ind

M
Ind

Ns
Ind

Čj
Ind

         

Základní škola Pardubice, Bratranců Veverků 866  1.C  (Hlavová Iva)

 

0
7:05- 7:50

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:40-14:25

8
14:35-15:20

9
15:30-16:15

 
P
o

 

 

Čj
Hla

M
Hla

Tv
Hla

Čj
Hla

         

 
Ú
t

 

 

Čj
Hla

M
Hla

Čj
Hla

Vv
Chv

         

 
S
t

 

 

Čj
Hla

Ns
Hla

Hv
Hla

Tv
Hla

         

 
Č
t

 

 

Čj
Hla

M
Hla

Čj
Hla


Sed

         

 
P
á

 

 

Čj
Hla

M
Hla

Čj
Hla

Ns
Hla

         

Základní škola Pardubice, Bratranců Veverků 866  1.D  (Křenková Jitka)

 

0
7:05- 7:50

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:40-14:25

8
14:35-15:20

9
15:30-16:15

 
P
o

 

 

Čj
Kře

M
Kře

Tv
Kře

Čj
Kře

         

 
Ú
t

 

 

Čj
Kře

M
Kře

Čj
Kře

Hv
Kře

         

 
S
t

 

 

Čj
Kře

Čj
Kře

Ns
Kře

Tv
Kře

         

 
Č
t

 

 

Čj
Kře

M
Kře

Vv
Kře


Kře

         

 
P
á

 

 

Čj
Kře

M
Kře

Ns
Kře

Čj
Kře

         

Základní škola Pardubice, Bratranců Veverků 866  2.A  (Sedláčková Jitka)

 

0
7:05- 7:50

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:40-14:25

8
14:35-15:20

9
15:30-16:15

 
P
o

 

 

Čj
Sed

Čj
Sed

M
Sed

Vv
Sed


Sed

       

 
Ú
t

 

 

Čj
Sed

M
Sed

Tv
Sed

Čj
Sed

         

 
S
t

 

 

Čj
Sed

M
Sed

Ns
Sed

Čj
Sed

         

 
Č
t

 

 

Čj
Sed

M
Sed

Čj
Sed

Hv
Hla

         

 
P
á

 

 

Čj
Sed

M
Sed

Ns
Sed

Čj
Sed

Tv
Sed

       

Základní škola Pardubice, Bratranců Veverků 866  2.B  (Kreižová Pavlína)

 

0
7:05- 7:50

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:40-14:25

8
14:35-15:20

9
15:30-16:15

 
P
o

 

 

Čj
Kre

Tv
Kre

M
Kre

Čj
Kre

Hv
Kre

       

 
Ú
t

 

 

Čj
Kre

M
Kre

Čj
Kre

Vv
Kre


Kre

       

 
S
t

 

 

Čj
Kre

Čj
Kre

M
Kre

Ns
Kre

         

 
Č
t

 

 

Čj
Kre

Čj
Kre

M
Kre

Ns
Kre

         

 
P
á

 

 

Tv
Kre

Čj
Kre

M
Kre

Čj
Kre

         

Základní škola Pardubice, Bratranců Veverků 866  2.C  (Eliášová Radka)

 

0
7:05- 7:50

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:40-14:25

8
14:35-15:20

9
15:30-16:15

 
P
o

 

 

Čj
Eli

M
Eli

Ns
Eli

Hv
Eli

Čj
Eli

       

 
Ú
t

 

 

M
Eli

Čj
Eli

Čj
Eli

Tv
Eli

         

 
S
t

 

 

Čj
Eli

M
Eli

Ns
Eli

Vv
Eli

Čj
Eli

       

 
Č
t

 

 

M
Eli

Čj
Eli


Eli

Čj
Eli

         

 
P
á

 

 

Čj
Eli

M
Eli

Čj
Eli

Tv
Eli

         

Základní škola Pardubice, Bratranců Veverků 866  3.A  (Šťastná Klárová Lenka)

 

0
7:05- 7:50

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:40-14:25

8
14:35-15:20

9
15:30-16:15

 
P
o

 

 

Čj
Šťa

Čj
Šťa

M
Šťa

Ns
Šťa

Tv
Šťa

       

 
Ú
t

 

 

Čj
Šťa

M
Šťa

Aj (Aj1)
Kum

Čj
Šťa


Šťa

       

Aj (Aj5)
Tom

 
S
t

 

 

Aj (Aj1)
Kum

M
Šťa

Čj
Šťa

Čj
Šťa

Vv (VvH)
Šťa

       

Aj (Aj5)
Tom

 
Č
t

 

 

M
Šťa

Tv
Šťa

Ns
Šťa

Čj
Šťa

Čj
Šťa

       

 
P
á

 

 

Aj (Aj1)
Kum

Čj
Šťa

M
Šťa

Hv
Baj

         

Aj (Aj5)
Tom

Základní škola Pardubice, Bratranců Veverků 866  3.B  (Lambertová Dana)

 

0
7:05- 7:50

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:40-14:25

8
14:35-15:20

9
15:30-16:15

 
P
o

 

 

Čj
Lam

M
Lam

Ns
Lam

Čj
Lam

Tv
Lam

       

 
Ú
t

 

 

Čj
Lam

M
Lam

Aj (Aj5)
Tom

Čj
Lam

Hv
Lam

Pč (PčH)
Kub

     

Aj (Aj2)
Lam

 
S
t

 

 

Aj (Aj5)
Tom

Čj
Lam

M
Lam

Čj
Lam

         

Aj (Aj2)
Lam

 
Č
t

 

 

Čj
Lam

M
Lam

Ns
Lam

Vv
Kub

Čj
Lam

       

 
P
á

 

 

Aj (Aj5)
Tom

Čj
Lam

Tv
Lam

M
Lam

         

Aj (Aj2)
Lam

Základní škola Pardubice, Bratranců Veverků 866  3.C  (Bajarová Sajnzaja)

 

0
7:05- 7:50

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:40-14:25

8
14:35-15:20

9
15:30-16:15

 
P
o

 

 

Čj
Baj

M
Baj

Ns
Baj

Čj
Baj

Hv
Baj

       

 
Ú
t

 

 

Čj
Baj

M
Baj

Aj (Aj3)
Baj

Vv
Baj

Čj
Baj

       

Aj (Aj5)
Tom

 
S
t

 

 

Aj (Aj3)
Baj

Čj
Baj

Tv
Koh

M
Baj

Čj
Baj


Kub

     

Aj (Aj5)
Tom

 
Č
t

 

 

Čj
Baj

M
Baj

Ns
Baj

Čj
Baj

         

 
P
á

 

 

Aj (Aj3)
Baj

Čj
Baj

M
Baj

Tv
Koh

         

Aj (Aj5)
Tom

Základní škola Pardubice, Bratranců Veverků 866  3.D  (Čečková Sabina)

 

0
7:05- 7:50

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:40-14:25

8
14:35-15:20

9
15:30-16:15

 
P
o

 

 

Tv
Koh

Čj
Kub

M
Čeč

Čj
Kub

Ns
Čeč

       

 
Ú
t

 

 

M
Čeč

Čj
Kub

Aj (Aj5)
Tom

Čj
Kub

Hv
Čeč

       

Aj (Aj4)
Čeč

 
S
t

 

 

Aj (Aj5)
Tom

Čj
Kub

M
Čeč

Ns
Čeč

Čj
Kub

       

Aj (Aj4)
Čeč

 
Č
t

 

 

M
Čeč

Čj
Kub

Čj
Kub

Tv
Koh

         

 
P
á

 

 

Aj (Aj5)
Tom

Čj
Kub

M
Čeč

Vv
Kub


Kub

       

Aj (Aj4)
Čeč

Základní škola Pardubice, Bratranců Veverků 866  4.A  (Janků Veronika)

 

0
7:05- 7:50

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:40-14:25

8
14:35-15:20

9
15:30-16:15

 
P
o

 

 

Čj
Jan

M
Jan

Vv
Jan

Vv
Jan

Aj (Aj1)
Kum

       

Aj (Aj2)
Kub

 
Ú
t

 

 

Čj
Jan

M
Jan

Pří
Jan

Tv
Koh

Hv
Jan

       

 
S
t

 

 

Čj
Jan

M
Jan

Vl
Jan

Aj (Aj1)
Kum

Čj
Jan

       

Aj (Aj2)
Kub

 
Č
t

 

 

Aj (Aj1)
Kum

M
Jan

Tv
Koh

Čj
Jan

Pří
Jan


Jan

     

Aj (Aj2)
Kub

 
P
á

 

 

Čj
Jan

M
Jan

Čj
Jan

Vl
Jan

Sv
Jan

       

Základní škola Pardubice, Bratranců Veverků 866  4.B  (Chvojka Zdeněk)

 

0
7:05- 7:50

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:40-14:25

8
14:35-15:20

9
15:30-16:15

 
P
o

 

 

Tv
Luk

Čj
Chv

M
Chv

Pří
Chv

Aj (Aj3)
Tom

Vl
Chv

     

Aj (Aj2)
Kub

 
Ú
t

 

 

Pč (Pč)
Chv

Čj
Chv

M
Chv

Hv
Hla

Čj
Chv

Pč (PčH)
Kub

     

 
S
t

 

 

Vv (Vv)
Chv

Vv (Vv)
Chv

M
Chv

Aj (Aj3)
Tom

Vv (VvH)
Šťa

       

Aj (Aj2)
Kub

 
Č
t

 

 

Aj (Aj3)
Tom

Čj
Chv

Tv
Luk

M
Chv

Čj
Chv

Vl
Chv

     

Aj (Aj2)
Kub

 
P
á

 

 

Čj
Chv

M
Chv

Pří
Chv

Čj
Chv

Sv
Chv

       

Základní škola Pardubice, Bratranců Veverků 866  5.A  (Vávrová Lucie)

 

0
7:05- 7:50

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:40-14:25

8
14:35-15:20

9
15:30-16:15

 
P
o

 

 

Čj
Váv

Čj
Váv

M
Fen

Tv
Koh

Pří
Fen

Hv
Kub

     

 
Ú
t

 

 

Čj
Váv

M
Fen

Vl
Kub


Jan

Aj
Váv

       

 
S
t

 

 

Čj
Váv

M
Fen

Čj
Váv

In
Dub

Aj
Váv

Pří
Fen

     

 
Č
t

 

 

Čj
Váv

Tv
Koh

Aj
Váv

M
Fen

         

 
P
á

 

 

M
Fen

Čj
Váv

Vl
Kub

Vv
Šťa

Vv
Šťa

       

Základní škola Pardubice, Bratranců Veverků 866  5.B  (Fendrichová Eva)

 

0
7:05- 7:50

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:40-14:25

8
14:35-15:20

9
15:30-16:15

 
P
o

 

 

Pří
Fen

M
Fen

Čj
Bor

Čj
Bor

         

 
Ú
t

 

 

Hv
Kub

Čj
Bor

Čj
Bor

M
Fen

Aj
Tom

Vl
Fen

     

 
S
t

 

 

Pří
Fen

Tv
Koh

Čj
Bor

M
Fen

Aj
Tom

       

 
Č
t

 

 


Chv

M
Fen

Aj
Tom

Čj
Bor

Vl
Fen

       

 
P
á

 

 

Tv
Koh

Vv
Fen

Vv
Fen

M
Fen

Čj
Bor

In
Dub

     

Základní škola Pardubice, Bratranců Veverků 866  6.A  (Dubovči Iva)

 

0
7:05- 7:50

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:40-14:25

8
14:35-15:20

9
15:30-16:15

 
P
o

 

 

Čj
Vik

D
Pt

M
Dub


Kon

Vo
Bor

Tv (Tvch)
Luk

     

Tv (Tvd)
Koh

 
Ú
t

 

 

Čj
Vik

Fy
Sem

M
Dub

Aj (Aj1)
Kum


Sem

Z
Dub

     

Aj (Aj2)
Tom

Aj (Aj3)
Váv

 
S
t

 

 

M
Dub

Aj (Aj1)
Kum

Čj
Vik

Vv
Vok

Vv
Vok

In
Dub

     

Aj (Aj2)
Tom

Aj (Aj3)
Váv

 
Č
t

 

 

Ain (Ain)
Šeb

D
Pt

Čj
Vik


Kon

M
Dub

Z
Dub

     

Zv (Zv)
Jar

 
P
á

 

 

M
Dub

Tv (Tvch)
Luk

Čj
Vik

Hv
Dub

Aj (Aj1)
Kum

       

Aj (Aj2)
Tom

Tv (Tvd)
Koh

Aj (Aj3)
Váv

Základní škola Pardubice, Bratranců Veverků 866  6.B  (Laštovičková Jana)

 

0
7:05- 7:50

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:40-14:25

8
14:35-15:20

9
15:30-16:15

 
P
o

 

 

M
Laš


Kon

In
Če

Čj
Váv

Fy
Laš

Tv (Tvch)
Luk

Tv (TvH)
Baž

   

Tv (Tvd)
Koh

 
Ú
t

 

 

M
Laš

Čj
Váv

Z
Sem

Aj (Aj1)
Kum

Hv
Kub

Vo
Bor

     

Aj (Aj2)
Tom

Aj (Aj3)
Váv

 
S
t

 

 

D
Bor

Aj (Aj1)
Kum

M
Laš

Čj
Váv


Kon

Tv (TvH)
Baž

     

Aj (Aj2)
Tom

Aj (Aj3)
Váv

 
Č
t

 

 

Ain (Ain)
Šeb

Vv
Vok

Vv
Vok

M
Laš

Čj
Váv

D
Bor

     

Zv (Zv)
Jar

SH (Sh)
Baž

 
P
á

 

 


Sem

Tv (Tvch)
Luk

M
Laš

Čj
Váv

Aj (Aj1)
Kum

Z
Sem

     

Aj (Aj2)
Tom

Tv (Tvd)
Koh

Aj (Aj3)
Váv

Základní škola Pardubice, Bratranců Veverků 866  6.C  (Konířová Věra)

 

0
7:05- 7:50

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:40-14:25

8
14:35-15:20

9
15:30-16:15

 
P
o

 

 


Kon

Čj
Bor

M
Hr

Vv
Vok

Vv
Vok

Tv (Tvd)
Koh

Tv (TvH)
Baž

   

Tv (Tvch)
Luk

 
Ú
t

 

 

Čj
Bor

Z
Luk

M
Hr

Aj (Aj1)
Kum

Vo
Bor


Kon

     

Aj (Aj2)
Tom

Aj (Aj3)
Váv

 
S
t

 

 

In
Če

Aj (Aj1)
Kum

Fy
Sem

M
Hr

Čj
Bor

Tv (TvH)
Baž

     

Aj (Aj2)
Tom

Aj (Aj3)
Váv

 
Č
t

 

 

Ain (Ain)
Šeb


Sem

Čj
Bor

M
Hr

D
Bor

Z
Luk

     

Zv (Zv)
Jar

SH (Sh)
Baž

 
P
á

 

 

Hv
Hr

Tv (Tvd)
Koh

Čj
Bor

D
Bor

Aj (Aj1)
Kum

M
Hr

     

Aj (Aj2)
Tom

Tv (Tvch)
Luk

Aj (Aj3)
Váv

Základní škola Pardubice, Bratranců Veverků 866  7.A  (Semerádová Zdenka)

 

0
7:05- 7:50

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:40-14:25

8
14:35-15:20

9
15:30-16:15

 
P
o

 

 

Vo
Bor


Sem

Aj (Aj1)
Kum

M
Fen

Čj
Jar

Zv (Zv)
Sem

 

Tv (TvH)
Baž

 

Aj (Aj2)
Tom

Ain (Ain)
Šeb

Aj (Aj3)
Váv

SH (Sh)
Baž

 
Ú
t

 

 

Tv (TvCh)
Luk

Hv
Hr

M
Fen

Z
Luk

Čj
Jar

In
Šeb

     

Tv (TvD)
Koh

 
S
t

 

 

Fy
Sem

Čj
Jar

M
Fen

Z
Luk

Nj (Nj)
Vik

Rj (Rj2)
Pt

 

Tv (TvH)
Baž

 

Rj (Rj1)
Pt

 
Č
t

 

 

Tv (TvCh)
Luk

Čj
Jar

M
Fen

Aj (Aj1)
Kum

Nj (Nj)
Vik

Rj (Rj2)
Pt

D
Jar


Kon

 

Aj (Aj2)
Tom

Tv (TvD)
Koh

Rj (Rj1)
Pt

Aj (Aj3)
Váv

 
P
á

 

 

Čj
Jar

Fy
Sem

Aj (Aj1)
Kum

D
Jar

Vv
Vok

Vv
Vok

     

Aj (Aj2)
Tom

Aj (Aj3)
Váv

Základní škola Pardubice, Bratranců Veverků 866  7.B  (Čepek Martin)

 

0
7:05- 7:50

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:40-14:25

8
14:35-15:20

9
15:30-16:15

 
P
o

 

 

M
Če

Čj
Vik

Aj (Aj1)
Kum

Fy
Laš

 

Zv (Zv)
Sem

Vv
Vok

Vv
Vok

 

Aj (Aj2)
Tom

Ain (Ain)
Šeb

Aj (Aj3)
Váv

 
Ú
t

 

 

Tv (TvCh)
Luk

Čj
Vik

M
Če

In
Če

Z
Luk

Hv
Hr

     

Tv (TvD)
Koh

 
S
t

 

 

Fy
Laš

M
Če

D
Pt

Čj
Vik

Rj (Rj1)
Pt

Rj (Rj2)
Pt

     

Nj (Nj)
Vik

 
Č
t

 

 

Tv (TvCh)
Luk

Čj
Vik

M
Če

Aj (Aj1)
Kum

Rj (Rj1)
Pt

Rj (Rj2)
Pt


Kon

   

Aj (Aj2)
Tom

Tv (TvD)
Koh

Nj (Nj)
Vik

Aj (Aj3)
Váv

 
P
á

 

 

Čj
Vik

D
Pt

Aj (Aj1)
Kum

Z
Luk


Sem

Vo
Bor

     

Aj (Aj2)
Tom

Aj (Aj3)
Váv

Základní škola Pardubice, Bratranců Veverků 866  7.C  (Lukáčová Martina)

 

0
7:05- 7:50

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:40-14:25

8
14:35-15:20

9
15:30-16:15

 
P
o

 

 

Čj
Jar

M
Dub

Aj (Aj1)
Kum

D
Pt


Luk

Zv (Zv)
Sem

 

Tv (TvH)
Baž

 

Aj (Aj2)
Tom

Ain (Ain)
Šeb

Aj (Aj3)
Váv

SH (Sh)
Baž

 
Ú
t

 

 

Tv (TvD)
Koh

M
Dub

Čj
Jar

Vv
Vok

Vv
Vok

Hv
Luk

     

 
S
t

 

 

Čj
Jar

M
Dub

Z
Luk

Fy
Sem

Rj (Rj1)
Pt

Rj (Rj2)
Pt


Sem

Tv (TvH)
Baž

 

Nj (Nj)
Vik

 
Č
t

 

 

Tv (TvD)
Koh

Vo
Bor

Čj
Jar

Aj (Aj1)
Kum

Rj (Rj1)
Pt

Rj (Rj2)
Pt

In
Če

   

Aj (Aj2)
Tom

Nj (Nj)
Vik

Aj (Aj3)
Váv

 
P
á

 

 

Z
Luk

Čj
Jar

Aj (Aj1)
Kum

Fy
Sem

M
Dub

D
Pt

     

Aj (Aj2)
Tom

Aj (Aj3)
Váv

Základní škola Pardubice, Bratranců Veverků 866  8.A  (Vokřálová Iva)

 

0
7:05- 7:50

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:40-14:25

8
14:35-15:20

9
15:30-16:15

 
P
o

 

 

Čj
Vok

M
Laš

Z
Luk

Aj (Aj2)
Hr


Kon

Ch
Če

     

Aj (Aj1)
Kum

Aj (Aj3)
Tom

 
Ú
t

 

 

Ain (Ain)
Dub

Tv (Tvd)
Koh

Čj
Vok

Rj (Rj2)
Jar

Fy
Laš

M
Laš

 

Hv
Hr

 

Nj (Nj)
Vik

Zv (Zv)
Kon

Tv (Tvch)
Kum

Rj (Rj1)
Pt

 
S
t

 

 

Čj
Vok

D
Vok

Aj (Aj2)
Hr

M
Laš

Tv (Tvd)
Koh

Vz
Luk

     

Aj (Aj1)
Kum

Tv (Tvch)
Kum

Aj (Aj3)
Tom

 
Č
t

 

 

Čj
Vok

M
Laš


Kon

Rj (Rj2)
Jar

Ch
Če

 

L: Pč
Luk

L: Pč
Luk

 

Nj (Nj)
Vik

S: Vv
Vok

S: Vv
Vok

Rj (Rj1)
Pt

 
P
á

 

 

M
Laš

Čj
Vok

D
Vok

Aj (Aj2)
Hr

Fy
Laš

Vo
Mič

     

Aj (Aj1)
Kum

Aj (Aj3)
Tom

Základní škola Pardubice, Bratranců Veverků 866  8.B  (Tomášková Petra)

 

0
7:05- 7:50

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:40-14:25

8
14:35-15:20

9
15:30-16:15

 
P
o

 

 

Hv
Hr

Z
Luk

M
Laš

Aj (Aj2)
Hr

Čj
Mič

Ch
Kon

     

Aj (Aj1)
Kum

Aj (Aj3)
Tom

 
Ú
t

 

 

SH (Sh)
Baž

Tv (Tvd)
Koh

M
Laš

Rj (Rj2)
Jar

Čj
Mič

Fy
Sem

 

D
Pt

 

Ain (Ain)
Dub

Nj (Nj)
Vik

Tv (Tvch)
Kum

Zv (Zv)
Kon

Rj (Rj1)
Pt

 
S
t

 

 

Čj
Mič

M
Laš

Aj (Aj2)
Hr

D
Pt

Tv (Tvd)
Koh

Fy
Sem

     

Aj (Aj1)
Kum

Tv (Tvch)
Kum

Aj (Aj3)
Tom

 
Č
t

 

 

Čj
Mič

Vo
Tom

M
Laš

Rj (Rj2)
Jar


Kon

 

L: Vv
Váv

L: Vv
Váv

 

Nj (Nj)
Vik

S: Pč
Sem

S: Pč
Sem

Rj (Rj1)
Pt

 
P
á

 

 

Ch
Kon

M
Laš

Čj
Mič

Aj (Aj2)
Hr


Kon

Vz
Luk

     

Aj (Aj1)
Kum

Aj (Aj3)
Tom

Základní škola Pardubice, Bratranců Veverků 866  9.A  (Ptáčníková Ivana)

 

0
7:05- 7:50

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:40-14:25

8
14:35-15:20

9
15:30-16:15

 
P
o

 

 

Čj
Mič

M
He

Ch
Kon

Kd
Šeb

Nj (Nj)
Vik

Rj (Rj2)
Pt

     

Rj (Rj1)
Pt

 
Ú
t

 

 

Aj (Aj2)
Hr

Čj
Mič

M
He

Fy
Laš

Nj (Nj)
Vik

Rj (Rj1)
Pt

L: Vv
Vok

L: Vv
Vok

 

Aj (Aj1)
Kum

Rj (Rj2)
Pt

S: Pč
Mič

S: Pč
Mič

Aj (Aj3)
Tom

 
S
t

 

 

Vo
Pt

M
He

Čj
Mič

Vz
Koh

Z
He

 

Tv (Tvch)
Kum

   

Tv (Tvd)
Koh

 
Č
t

 

 

Fy
Laš

Ch
Kon

Čj
Mič

M
He

Aj (Aj2)
Hr

Hv
Hr

 

Zv (Zv)
Mič

 

Aj (Aj1)
Kum

Ain (Ain)
Dub

Aj (Aj3)
Tom

 
P
á

 

 

Čj
Mič

Aj (Aj2)
Hr

M
He


Kon

D
Pt

Tv (Tvch)
Kum

     

Aj (Aj1)
Kum

Tv (Tvd)
Koh

Aj (Aj3)
Tom

Základní škola Pardubice, Bratranců Veverků 866  9.B  (Viktorinová Ivana)

 

0
7:05- 7:50

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:40-14:25

8
14:35-15:20

9
15:30-16:15

 
P
o

 

 

Fy
Sem

Vz
Koh

Čj
Vik

M
Dub

Nj (Nj)
Vik

Rj (Rj2)
Pt

L: Vv
Koh

L: Vv
Koh

 

Rj (Rj1)
Pt

S: Pč
Vik

S: Pč
Vik

 
Ú
t

 

 

Aj (Aj1)
Kum

Z
He

Čj
Vik

M
Dub

Nj (Nj)
Vik

Rj (Rj1)
Pt

     

Aj (Aj2)
Hr

Rj (Rj2)
Pt

Aj (Aj3)
Tom

 
S
t

 

 

Čj
Vik


Kon

M
Dub

Ch
Če

Hv
Hr

 

Tv (Tvd)
Koh

   

Tv (Tvch)
Kum

 
Č
t

 

 

Čj
Vik

Kd
Šeb

M
Dub

Ch
Če

Aj (Aj1)
Kum

Fy
Sem

 

Zv (Zv)
Mič

 

Aj (Aj2)
Hr

Ain (Ain)
Dub

Aj (Aj3)
Tom

 
P
á

 

 

D
Pt

Aj (Aj1)
Kum

M
Dub

Čj
Vik

Vo
Mič

Tv (Tvd)
Koh

     

Aj (Aj2)
Hr

Tv (Tvch)
Kum

Aj (Aj3)
Tom

Základní škola Pardubice, Bratranců Veverků 866  9.C  (Mičulková Andrea)

 

0
7:05- 7:50

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:40-14:25

8
14:35-15:20

9
15:30-16:15

 
P
o

 

 

D
Pt

M
Če

Čj
Mič

Fy
Sem

Nj (Nj)
Vik

Rj (Rj2)
Pt

     

Rj (Rj1)
Pt

 
Ú
t

 

 

Aj (Aj1)
Kum

M
Če

Ch
Kon

Čj
Mič

Nj (Nj)
Vik

Rj (Rj1)
Pt

L: Pč
Mič

L: Pč
Mič

 

Aj (Aj2)
Hr

Rj (Rj2)
Pt

S: Vv
Vok

S: Vv
Vok

Aj (Aj3)
Tom

 
S
t

 

 

Ch
Kon

Čj
Mič

M
Če


Kon

Vo
Mič

 

Tv (Tvd)
Koh

   

Tv (TvH)
Baž

 
Č
t

 

 

M
Če

Čj
Mič

Hv
Hr

Fy
Sem

Aj (Aj1)
Kum

Kd
Mič

 

Zv (Zv)
Mič

 

Aj (Aj2)
Hr

Ain (Ain)
Dub

Aj (Aj3)
Tom

SH (Sh)
Baž

 
P
á

 

 

M
Če

Aj (Aj1)
Kum

Z
Luk

Čj
Mič

Vz
Koh

Tv (Tvd)
Koh

     

Aj (Aj2)
Hr

Tv (TvH)
Baž

Aj (Aj3)
Tom

Zpracováno v systému Bakaláři