Rozvrhy hodin, vyučovací hodiny

Vyučovací hodiny

0. hodina 

07,00

-

07,45

1. hodina

08,00

-

08,45

2. hodina

08,55

-

09,40

3. hodina

10,00

-

10,45

4. hodina

10,55

-

11,40

5. hodina

11,50

-

12,35

6. hodina

12,45

-

13,30

7. hodina

13,40

-

14,25

8. hodina

14,35

-

15,20

9. hodina

15,30

-

16,15

 1.A   1.B   1.C   2.A   2.B   2.C   3.A   3.B   3.C   3.D   4.A   4.B   4.C   5.A   5.B   5.C   5.D   6.A   6.B   7.A   7.B   8.A   8.B   8.C   9.A   9.B   9.C 

 

(rozvrh platný od 3.9.2018)

Základní škola Pardubice, Bratranců Veverků 866  1.A  (Krásná Ivana)

 

0
7:05- 7:50

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:40-14:25

8
14:35-15:20

9
15:30-16:15

 
P
o

 

 

Čj
Krá

M
Krá

Čj
Krá


Krá

         

 
Ú
t

 

 

Čj
Krá

M
Krá

Ns
Krá

Tv
Krá

         

 
S
t

 

 

Čj
Krá

M
Krá

Čj
Krá

Vv
Krá

         

 
Č
t

 

 

Čj
Krá

Ns
Krá

Čj
Krá

Hv
Krá

         

 
P
á

 

 

Čj
Krá

M
Krá

Tv
Krá

Čj
Krá

         

 

(rozvrh platný od 3.9.2018)

Základní škola Pardubice, Bratranců Veverků 866  1.B  (Indráčková Lenka)

 

0
7:05- 7:50

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:40-14:25

8
14:35-15:20

9
15:30-16:15

 
P
o

 

 

Čj
Ind

M
Ind

Ns
Ind

Tv
Ind

         

 
Ú
t

 

 

Čj
Ind

Čj
Ind

Vv
Ind


Ind

         

 
S
t

 

 

Čj
Ind

M
Ind

Čj
Ind

Ns
Ind

         

 
Č
t

 

 

Čj
Ind

M
Ind

Čj
Ind

Hv
Ind

         

 
P
á

 

 

Čj
Ind

M
Ind

Tv
Ind

Čj
Ind

         

 

(rozvrh platný od 3.9.2018)

Základní škola Pardubice, Bratranců Veverků 866  1.C  (Hlavová Iva)

 

0
7:05- 7:50

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:40-14:25

8
14:35-15:20

9
15:30-16:15

 
P
o

 

 

Čj
Hla

M
Hla

Čj
Hla

Ns
Hla

         

 
Ú
t

 

 

Čj
Hla

Tv
Hla

Čj
Hla


Sed

         

 
S
t

 

 

Čj
Hla

M
Hla

Čj
Hla

Vv
Chv

         

 
Č
t

 

 

Čj
Hla

M
Hla

Ns
Hla

Hv
Hla

         

 
P
á

 

 

Čj
Hla

M
Hla

Čj
Hla

Tv
Hla

         

 

(rozvrh platný od 3.9.2018)

Základní škola Pardubice, Bratranců Veverků 866  2.A  (Sedláčková Jitka)

 

0
7:05- 7:50

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:40-14:25

8
14:35-15:20

9
15:30-16:15

 
P
o

 

 

Čj
Sed

M
Sed

Tv
Sed

Ns
Sed

Čj
Sed

       

 
Ú
t

 

 

Čj
Sed

M
Sed

Čj
Sed

Hv
Hla

         

 
S
t

 

 

Čj
Sed

M
Sed

Ns
Sed

Čj
Sed

         

 
Č
t

 

 

Čj
Sed

M
Sed

Tv
Sed

Čj
Sed

         

 
P
á

 

 

Čj
Sed

M
Sed

Vv
Sed


Sed

Čj
Sed

       

 

(rozvrh platný od 3.9.2018)

Základní škola Pardubice, Bratranců Veverků 866  2.B  (Chvojka Zdeněk)

 

0
7:05- 7:50

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:40-14:25

8
14:35-15:20

9
15:30-16:15

 
P
o

 

 

Čj
Chv

M
Chv

Čj
Chv

Vv
Chv


Chv

       

 
Ú
t

 

 

Čj
Chv

M
Chv

Čj
Chv

Ns
Chv

Tv
Chv

       

 
S
t

 

 

Čj
Chv

M
Chv

Čj
Chv

Hv
Hla

         

 
Č
t

 

 

Čj
Chv

M
Chv

Čj
Chv

Ns
Chv

         

 
P
á

 

 

Čj
Chv

Tv
Chv

M
Chv

Čj
Chv

         

 

(rozvrh platný od 3.9.2018)

Základní škola Pardubice, Bratranců Veverků 866  2.C  (Bajarová Sajnzaja)

 

0
7:05- 7:50

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:40-14:25

8
14:35-15:20

9
15:30-16:15

 
P
o

 

 

Čj
Baj

M
Baj

Vv
Baj

Čj
Baj

         

 
Ú
t

 

 

Čj
Baj

M
Baj

Tv
Baj

Ns
Baj

Čj
Baj

       

 
S
t

 

 

Čj
Baj

M
Baj

Hv
Baj

Čj
Baj

         

 
Č
t

 

 

Čj
Baj

M
Baj

Ns
Baj

Čj
Baj

         

 
P
á

 

 

Čj
Baj

M
Baj


Baj

Čj
Baj

Tv
Baj

       

 

(rozvrh platný od 3.9.2018)

Základní škola Pardubice, Bratranců Veverků 866  3.A  (Rybecká Petra)

 

0
7:05- 7:50

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:40-14:25

8
14:35-15:20

9
15:30-16:15

 
P
o

 

 

Čj
Ryb

Aj (Aj1)
Ryb

M
Ryb

Ns
Ryb

Čj
Ryb

       

Aj (Aj2)
Cej

Aj (Aj3)
Dun

 
Ú
t

 

 

Čj
Ryb

M
Ryb

Aj (Aj1)
Ryb

Čj
Ryb

Hv
Ryb

       

Aj (Aj2)
Cej

Aj (Aj3)
Dun

 
S
t

 

 

Čj
Ryb

Čj
Ryb

M
Ryb

Ns
Ryb

Čj
Ryb

Tv
Luk

     

 
Č
t

 

 

Vv
Ryb


Ryb

M
Ryb

Čj
Ryb

         

 
P
á

 

 

Čj
Ryb

Aj (Aj1)
Ryb

M
Ryb

Tv
Luk

         

Aj (Aj2)
Cej

Aj (Aj3)
Dun

 

(rozvrh platný od 3.9.2018)

Základní škola Pardubice, Bratranců Veverků 866  3.B  (Šťastná Klárová Lenka)

 

0
7:05- 7:50

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:40-14:25

8
14:35-15:20

9
15:30-16:15

 
P
o

 

 

Čj
Šťa

Aj (Aj1)
Ryb

M
Šťa


Šťa

Vv
Šťa

       

Aj (Aj2)
Cej

Aj (Aj3)
Dun

 
Ú
t

 

 

Čj
Šťa

M
Šťa

Aj (Aj1)
Ryb

Čj
Šťa

Hv
Šťa

       

Aj (Aj2)
Cej

Aj (Aj3)
Dun

 
S
t

 

 

Čj
Šťa

M
Šťa

Ns
Šťa

Tv
Šťa

Čj
Šťa

       

 
Č
t

 

 

Čj
Šťa

M
Šťa

Ns
Šťa

Čj
Šťa

         

 
P
á

 

 

Čj
Šťa

Aj (Aj1)
Ryb

M
Šťa

Čj
Šťa

Tv
Šťa

       

Aj (Aj2)
Cej

Aj (Aj3)
Dun

 

(rozvrh platný od 3.9.2018)

Základní škola Pardubice, Bratranců Veverků 866  3.C  (Abrahamová Leona)

 

0
7:05- 7:50

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:40-14:25

8
14:35-15:20

9
15:30-16:15

 
P
o

 

 

Čj
Abr

M
Abr

Ns
Abr

Tv
Koh

Čj
Abr

       

 
Ú
t

 

 

Aj (Aj1)
Abr

Čj
Abr

Čj
Abr

M
Abr

Hv
Abr

       

Aj (Aj2)
Lam

Aj (Aj3)
Dun

 
S
t

 

 

Čj
Abr

M
Abr

Aj (Aj1)
Abr

Tv
Koh

Čj
Abr

       

Aj (Aj2)
Lam

Aj (Aj3)
Dun

 
Č
t

 

 

Vv
Abr


Abr

M
Abr

Čj
Abr

Čj
Abr

       

 
P
á

 

 

Čj
Abr

M
Abr

Ns
Abr

Aj (Aj1)
Abr

         

Aj (Aj2)
Lam

Aj (Aj3)
Dun

 

(rozvrh platný od 3.9.2018)

Základní škola Pardubice, Bratranců Veverků 866  3.D  (Křenková Jitka)

 

0
7:05- 7:50

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:40-14:25

8
14:35-15:20

9
15:30-16:15

 
P
o

 

 

Čj
Kře

M
Kře

Tv
Kře

Čj
Kře

Hv
Kře

       

 
Ú
t

 

 

Aj (Aj1)
Abr

Čj
Kře

M
Kře

Ns
Kře

Čj
Kře

       

Aj (Aj2)
Lam

Aj (Aj3)
Dun

 
S
t

 

 

Čj
Kře

M
Kře

Aj (Aj1)
Abr

Čj
Kře

Tv
Kře

       

Aj (Aj2)
Lam

Aj (Aj3)
Dun

 
Č
t

 

 

Čj
Kře

M
Kře

Vv
Kře


Kře

         

 
P
á

 

 

Čj
Kře

M
Kře

Ns
Kře

Aj (Aj1)
Abr

Čj
Kře

       

Aj (Aj2)
Lam

Aj (Aj3)
Dun

 

(rozvrh platný od 3.9.2018)

Základní škola Pardubice, Bratranců Veverků 866  4.A  (Trusinová Jana)

 

0
7:05- 7:50

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:40-14:25

8
14:35-15:20

9
15:30-16:15

 
P
o

 

 

Čj
Tru

M
Tru

Vl
Tru

Čj
Tru


Tru

Hv
Eli

     

 
Ú
t

 

 

Čj
Tru

Aj (Aj1)
Lam

M
Tru

Pří
Tru

Sv
Tru

Tv
Tru

     

Aj (Aj4)
Dun

 
S
t

 

 

Čj
Tru

M
Tru

Vl
Tru

Vv
Tru

Vv
Tru

       

 
Č
t

 

 

Čj
Tru

Aj (Aj1)
Lam

M
Tru

Pří
Tru

Čj
Tru

       

Aj (Aj4)
Dun

 
P
á

 

 

Čj
Tru

Tv
Tru

Aj (Aj1)
Lam

M
Tru

         

Aj (Aj4)
Dun

 

(rozvrh platný od 3.9.2018)

Základní škola Pardubice, Bratranců Veverků 866  4.B  (Kreižová Pavlína)

 

0
7:05- 7:50

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:40-14:25

8
14:35-15:20

9
15:30-16:15

 
P
o

 

 

Tv
Luk

Čj
Kre

M
Kre

Vl
Kre


Kre

Sv
Kre

     

 
Ú
t

 

 

Čj
Kre

Aj (Aj2)
Cej

M
Kre

Pří
Kre

Čj
Kre

       

Aj (Aj4)
Dun

 
S
t

 

 

Čj
Kre

Čj
Kre

Tv
Luk

M
Kre

Vv
Kre

Vv
Kre

     

 
Č
t

 

 

Čj
Kre

Aj (Aj2)
Cej

M
Kre

Vl
Kre

Hv
Kre

       

Aj (Aj4)
Dun

 
P
á

 

 

Čj
Kre

M
Kre

Aj (Aj2)
Cej

Pří
Kre

         

Aj (Aj4)
Dun

 

(rozvrh platný od 3.9.2018)

Základní škola Pardubice, Bratranců Veverků 866  4.C  (Eliášová Radka)

 

0
7:05- 7:50

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:40-14:25

8
14:35-15:20

9
15:30-16:15

 
P
o

 

 

Čj
Eli

M
Eli

Vl
Eli

Čj
Eli

Pří
Eli

       

 
Ú
t

 

 

Čj
Eli

Aj (Aj3)
Tom

Tv
Koh

M
Eli

Čj
Eli

Hv
Eli

     

Aj (Aj4)
Dun

 
S
t

 

 

Čj
Eli

M
Eli

Vl
Eli


Eli

Sv
Eli

       

 
Č
t

 

 

Čj
Eli

Aj (Aj3)
Tom

Tv
Koh

M
Eli

Vv
Eli

Vv
Eli

     

Aj (Aj4)
Dun

 
P
á

 

 

Čj
Eli

M
Eli

Aj (Aj3)
Tom

Pří
Eli

         

Aj (Aj4)
Dun

 

(rozvrh platný od 3.9.2018)

Základní škola Pardubice, Bratranců Veverků 866  5.A  (Havlová Ivana)

 

0
7:05- 7:50

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:40-14:25

8
14:35-15:20

9
15:30-16:15

 
P
o

 

 

Čj
Hav

M
Sem

Pří
Pt

Aj (Aj1)
Váv

Hv
Hav

       

Aj (Aj2)
Tom

Aj (Aj3)
Dun

 
Ú
t

 

 

M
Sem

Čj
Hav

Čj
Hav

Tv
Koh

Vl
Hav

       

 
S
t

 

 

Čj
Hav

Aj (Aj1)
Váv

Čj
Hav

M
Sem

Tv
Koh


Šťa

     

Aj (Aj2)
Tom

Aj (Aj3)
Dun

 
Č
t

 

 

Čj
Hav

M
Sem

Vv
Hav

Vv
Hav

In
Dub

       

 
P
á

 

 

Aj (Aj1)
Váv

Pří
Pt

M
Sem

Čj
Hav

Vl
Hav

       

Aj (Aj2)
Tom

Aj (Aj3)
Dun

 

(rozvrh platný od 3.9.2018)

Základní škola Pardubice, Bratranců Veverků 866  5.B  (Lambertová Dana)

 

0
7:05- 7:50

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:40-14:25

8
14:35-15:20

9
15:30-16:15

 
P
o

 

 

Čj
Lam

M
Lam

Vl
Lam

Aj (Aj1)
Váv

Čj
Lam

Hv
Kře

     

Aj (Aj2)
Tom

Aj (Aj3)
Dun

 
Ú
t

 

 

In
Dub

Tv
Koh

Čj
Lam

M
Lam

Pří
Lam

       

 
S
t

 

 

Čj
Lam

Aj (Aj1)
Váv

Tv
Koh

M
Lam

Čj
Lam

Vl
Lam

     

Aj (Aj2)
Tom

Aj (Aj3)
Dun

 
Č
t

 

 

Čj
Lam


Koh

M
Lam

Pří
Lam

         

 
P
á

 

 

Aj (Aj1)
Váv

Čj
Lam

Vv
Ska

Vv
Ska

M
Lam

       

Aj (Aj2)
Tom

Aj (Aj3)
Dun

 

(rozvrh platný od 3.9.2018)

Základní škola Pardubice, Bratranců Veverků 866  5.C  (Kumstát Jiří)

 

0
7:05- 7:50

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:40-14:25

8
14:35-15:20

9
15:30-16:15

 
P
o

 

 

Tv
Kum

Čj
Hav

Aj (Aj1)
Kum

M
Laš


Dun

       

Aj (Aj2)
Tom

Aj (Aj3)
Dun

 
Ú
t

 

 

Čj
Hav

Pří
Kum

M
Laš

Aj (Aj1)
Kum

In
Če

Hv
Hav

     

Aj (Aj2)
Tom

Aj (Aj3)
Dun

 
S
t

 

 

Vl
Kum

Čj
Hav

M
Laš

Vv
Dun

Vv
Dun

Tv
Kum

     

 
Č
t

 

 

M
Laš

Čj
Hav

Aj (Aj1)
Kum

Vl
Kum

Čj
Hav

       

Aj (Aj2)
Tom

Aj (Aj3)
Dun

 
P
á

 

 

Čj
Hav

Čj
Hav

Pří
Kum

M
Laš

         

 

(rozvrh platný od 3.9.2018)

Základní škola Pardubice, Bratranců Veverků 866  5.D  (Drápalíková Anna)

 

0
7:05- 7:50

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:40-14:25

8
14:35-15:20

9
15:30-16:15

 
P
o

 

 

Čj
Dra

Čj
Dra

Aj (Aj1)
Kum

M
Cej

Pří
Pt

       

Aj (Aj2)
Tom

Aj (Aj3)
Dun

 
Ú
t

 

 

M
Cej

Čj
Dra

In
Če

Aj (Aj1)
Kum

Tv
Koh

Hv
Kre

     

Aj (Aj2)
Tom

Aj (Aj3)
Dun

 
S
t

 

 

M
Cej

Čj
Dra

Pří
Pt

Vl
Dra

         

 
Č
t

 

 

Vv
Dra

Vv
Dra

Aj (Aj1)
Kum

M
Cej

Čj
Dra

Čj
Dra

     

Aj (Aj2)
Tom

Aj (Aj3)
Dun

 
P
á

 

 

Tv
Koh


Dra

Čj
Dra

M
Cej

Vl
Dra

       

 

(rozvrh platný od 3.9.2018)

Základní škola Pardubice, Bratranců Veverků 866  6.A  (Viktorinová Ivana)

 

0
7:05- 7:50

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:40-14:25

8
14:35-15:20

9
15:30-16:15

 
P
o

 

 

Čj
Vik

Aj (Aj1)
Kum

M
Dub


Kon

In
Dub

Tv (Tvd)
Luk

     

Aj (Aj2)
Tom

Tv (Tvch)
Koh

Aj (Aj3)
Váv

 
Ú
t

 

 

Čj
Vik

Fy
Laš

Aj (Aj1)
Kum

M
Dub

Pv
Fen

Hv
Luk

     

Aj (Aj2)
Tom

Aj (Aj3)
Váv

 
S
t

 

 

Z
Kon

D
Pt

(M1)
Dub

(M2)
Dub

Vv
Ska

Vv
Ska

     

Čj (Čj2)
Vik

Čj (Čj1)
Vik

 
Č
t

 

 

Tv (Tvd)
Luk

Čj
Vik


Kon

M
Dub

Aj (Aj1)
Kum

Pč (Pč1)
Sem

     

Aj (Aj2)
Tom

Tv (Tvch)
Koh

Aj (Aj3)
Váv

 
P
á

 

 

D
Pt

Čj
Vik

M
Dub

Vo
Vik

Z
Kon

Pč (Pč2)
Sem

     

 

(rozvrh platný od 3.9.2018)

Základní škola Pardubice, Bratranců Veverků 866  6.B  (Mičulková Andrea)

 

0
7:05- 7:50

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:40-14:25

8
14:35-15:20

9
15:30-16:15

 
P
o

 

 

Čj
Mič

Aj (Aj2)
Tom

M
He

D
Jar

Pv
Fen

Tv (Tvd)
Luk

     

Aj (Aj1)
Kum

Tv (Tvch)
Koh

Aj (Aj3)
Váv

Tv (TvH)
Baž

 
Ú
t

 

 

(M2)
He

(M1)
He

Aj (Aj2)
Tom

Z
Luk

Vo
Mič

Pč (Pč1)
Sem

     

Aj (Aj1)
Kum

Čj (Čj1)
Mič

Čj (Čj2)
Mič

Aj (Aj3)
Váv

 
S
t

 

 

Čj
Mič

D
Jar

M
He


Kon

Fy
Sem

Pč (Pč2)
Sem

     

 
Č
t

 

 

Tv (Tvd)
Luk

Hv
Mič

M
He

Čj
Mič

Aj (Aj2)
Tom

In
Dub

     

Tv (Tvch)
Koh

Aj (Aj1)
Kum

Tv (TvH)
Baž

Aj (Aj3)
Váv

 
P
á

 

 

Vv
Ska

Vv
Ska

Čj
Mič

M
He

Z
Luk


Kon

     

 

(rozvrh platný od 3.9.2018)

Základní škola Pardubice, Bratranců Veverků 866  7.A  (Vávrová Lucie)

 

0
7:05- 7:50

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:40-14:25

8
14:35-15:20

9
15:30-16:15

 
P
o

 

 

M
Fen


Kon

Čj
Váv

Vv
Ska

Vv
Ska

Rj (Rj1)
Pt

     

Rj (Rj2)
Dun

Nj (Nj)
Vik

 
Ú
t

 

 

Tv (TvCh)
Koh

Ain (Ain)
Šeb

D
Pt

Čj
Váv

Aj (Aj1)
Kum

Z
Šeb

     

Aj (Aj3)
Váv

Tv (TvD)
Luk

Zv (Zv)
Sem

Aj (Aj2)
Tom

 
S
t

 

 

Čj
Váv

M
Fen

Fy
Sem

Aj (Aj1)
Kum

In
Dub


Fen

     

Aj (Aj3)
Váv

Aj (Aj2)
Tom

 
Č
t

 

 

M
Fen

Čj
Váv

Z
Šeb

Rj (Rj1)
Pt

Fy
Sem

Tv (TvCh)
Koh

     

Rj (Rj2)
Dun

Tv (TvD)
Luk

Nj (Nj)
Vik

 
P
á

 

 

M
Fen

Aj (Aj1)
Kum

Čj
Váv

D
Pt

Vo
Váv

Hv
Váv

     

Aj (Aj3)
Váv

Aj (Aj2)
Tom

 

(rozvrh platný od 3.9.2018)

Základní škola Pardubice, Bratranců Veverků 866  7.B  (Fendrichová Eva)

 

0
7:05- 7:50

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:40-14:25

8
14:35-15:20

9
15:30-16:15

 
P
o

 

 

Vv
Ska

Vv
Ska

Čj
Mič

M
Fen

Vo
Dra

Rj (Rj1)
Pt

     

Rj (Rj2)
Dun

Nj (Nj)
Vik

 
Ú
t

 

 

Tv (TvCh)
Koh

Ain (Ain)
Šeb


Kon

Čj
Mič

Aj (Aj1)
Kum

Z
Laš

     

Aj (Aj3)
Váv

Tv (TvD)
Luk

Zv (Zv)
Sem

Aj (Aj2)
Tom

 
S
t

 

 

M
Fen

Fy
Laš

Čj
Mič

Aj (Aj1)
Kum

In
Če

D
Jar

     

Aj (Aj3)
Váv

Aj (Aj2)
Tom

 
Č
t

 

 

Čj
Mič

Fy
Laš

Z
Laš

Rj (Rj1)
Pt

M
Fen

Tv (TvCh)
Koh

     

Rj (Rj2)
Dun

Tv (TvD)
Luk

Nj (Nj)
Vik

 
P
á

 

 

Čj
Mič

Aj (Aj1)
Kum

M
Fen

D
Jar


Fen

Hv
Fen

     

Aj (Aj3)
Váv

Aj (Aj2)
Tom

 

(rozvrh platný od 3.9.2018)

Základní škola Pardubice, Bratranců Veverků 866  8.A  (Dubovči Iva)

 

0
7:05- 7:50

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:40-14:25

8
14:35-15:20

9
15:30-16:15

 
P
o

 

 

Zv (Zv)
Kon

Tv (Tvd)
Koh

Čj
Vik

M
Dub

Aj (Aj1)
Kum

 

L: Pč
Laš

L: Pč
Laš

 

Aj (Aj2)
Tom

Ain (Ain)
Dub

Tv (Tvch)
Luk

S: Vv
Ska

S: Vv
Ska

Aj (Aj3)
Váv

 
Ú
t

 

 

D
Pt

M
Dub

Fy
Sem

Čj
Vik


Kon

Ch
Fen

     

 
S
t

 

 

M
Dub

Z
He

Aj (Aj1)
Kum

Ch
Fen

Čj
Vik

Rj (Rj1)
Pt

     

Aj (Aj2)
Tom

Rj (Rj2)
Dun

Aj (Aj3)
Váv

Nj (Nj)
Koh

 
Č
t

 

 

Aj (Aj1)
Kum

M
Dub

Čj
Vik


Kon

Vz
Ska

 

Vo
Hav

Hv
Kon

 

Aj (Aj2)
Tom

Aj (Aj3)
Váv

 
P
á

 

 

Čj
Vik

Fy
Sem

D
Pt

M
Dub

Rj (Rj1)
Pt

Tv (Tvd)
Koh

     

Rj (Rj2)
Dun

Tv (Tvch)
Luk

Nj (Nj)
Koh

 

(rozvrh platný od 3.9.2018)

Základní škola Pardubice, Bratranců Veverků 866  8.B  (Laštovičková Jana)

 

0
7:05- 7:50

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:40-14:25

8
14:35-15:20

9
15:30-16:15

 
P
o

 

 

Zv (Zv)
Kon

Tv (Tvd)
Koh

M
Laš

Čj
Mič

Aj (Aj1)
Kum

 

L: Vv
Ska

L: Vv
Ska

 

Ain (Ain)
Dub

Tv (Tvch)
Luk

Aj (Aj2)
Tom

S: Pč
Laš

S: Pč
Laš

Zv (Sh)
Baž

Tv (TvH)
Baž

Aj (Aj3)
Váv

 
Ú
t

 

 

M
Laš

Ch
Kon

Čj
Mič

D
Pt

Vz
Ska

 


Kon

Hv
Mič

 

 
S
t

 

 

M
Laš

Čj
Mič

Aj (Aj1)
Kum

Fy
Laš


Kon

Rj (Rj1)
Pt

     

Aj (Aj2)
Tom

Rj (Rj2)
Dun

Aj (Aj3)
Váv

Nj (Nj)
Koh

 
Č
t

 

 

Aj (Aj1)
Kum

D
Pt

Čj
Mič

Z
Šeb

M
Laš

Vo
Mič

     

Aj (Aj2)
Tom

Aj (Aj3)
Váv

 
P
á

 

 

M
Laš

Ch
Kon

Fy
Laš

Čj
Mič

Rj (Rj1)
Pt

Tv (Tvd)
Koh

     

Rj (Rj2)
Dun

Tv (Tvch)
Luk

Nj (Nj)
Koh

Tv (TvH)
Baž

 

(rozvrh platný od 3.9.2018)

Základní škola Pardubice, Bratranců Veverků 866  8.C  (Konířová Věra)

 

0
7:05- 7:50

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:40-14:25

8
14:35-15:20

9
15:30-16:15

 
P
o

 

 

Zv (Zv)
Kon

Tv (Tvd)
Koh

Čj
Dra

M
Če

Aj (Aj1)
Kum

Fy
Sem

     

Ain (Ain)
Dub

Tv (Tvch)
Luk

Aj (Aj2)
Tom

Zv (Sh)
Baž

Tv (TvH)
Baž

Aj (Aj3)
Váv

 
Ú
t

 

 

Hv
Kon

Vz
Ska

Čj
Dra

M
Če

D
Dra

 

Vo
Dra


Kon

 

 
S
t

 

 

Čj
Dra

Ch
Kon

Aj (Aj1)
Kum

M
Če

D
Dra

Rj (Rj1)
Pt

     

Aj (Aj2)
Tom

Rj (Rj2)
Dun

Aj (Aj3)
Váv

Nj (Nj)
Koh

 
Č
t

 

 

Aj (Aj1)
Kum

M
Če

Fy
Sem

Čj
Dra


Kon

 

L: Pč
Laš

L: Pč
Laš

 

Aj (Aj2)
Tom

S: Vv
Ska

S: Vv
Ska

Aj (Aj3)
Váv

 
P
á

 

 

Ch
Kon

M
Če

Z
Kon

Čj
Dra

Rj (Rj1)
Pt

Tv (Tvd)
Koh

     

Rj (Rj2)
Dun

Tv (Tvch)
Luk

Nj (Nj)
Koh

Tv (TvH)
Baž

 

(rozvrh platný od 3.9.2018)

Základní škola Pardubice, Bratranců Veverků 866  9.A  (Semerádová Zdenka)

 

0
7:05- 7:50

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:40-14:25

8
14:35-15:20

9
15:30-16:15

 
P
o

 

 

Fy
Sem

Čj
Jar

M
Fen

D
Hav

Tv (TvCh)
Luk

Vo
Dra

     

Tv (TvD)
Koh

Tv (TvH)
Baž

 
Ú
t

 

 

Aj (Aj1)
Kum

M
Fen

Čj
Jar

Ch
Fen

Nj (Nj)
Vik

Rj (Rj2)
Pt

L: Pč
Ska

L: Pč
Ska

 

Aj (Aj2)
Tom

Rj (Rj1)
Pt

S: Vv
Ska

S: Vv
Ska

Aj (Aj3)
Váv

 
S
t

 

 

Tv (TvCh)
Luk

Fy
Sem

M
Fen

Čj
Jar

Aj (Aj1)
Kum

Zv (Zv)
Mič

     

Tv (TvD)
Koh

Aj (Aj2)
Tom

Ain (Ain)
Dub

Tv (TvH)
Baž

Aj (Aj3)
Váv

Zv (Sh)
Baž

 
Č
t

 

 

Čj
Jar

M
Fen

Ch
Fen

Vz
Ska

Nj (Nj)
Vik

Rj (Rj2)
Pt

Z
Luk

   

Rj (Rj1)
Pt

 
P
á

 

 

Čj
Jar

M
Fen


Luk

Aj (Aj1)
Kum

Hv
Sem

Kd
Kum

     

Aj (Aj2)
Tom

Aj (Aj3)
Váv

 

(rozvrh platný od 3.9.2018)

Základní škola Pardubice, Bratranců Veverků 866  9.B  (Čepek Martin)

 

0
7:05- 7:50

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:40-14:25

8
14:35-15:20

9
15:30-16:15

 
P
o

 

 

M
Če

Čj
Vik


Luk

Hv
Luk

Tv (TvCh)
Luk

Ch
Če

     

Tv (TvD)
Koh

 
Ú
t

 

 

Aj (Aj1)
Kum

M
Če

Čj
Vik

Fy
Laš

Nj (Nj)
Vik

Rj (Rj2)
Pt

Vo
Mič

   

Aj (Aj2)
Tom

Rj (Rj1)
Pt

Aj (Aj3)
Váv

 
S
t

 

 

Tv (TvCh)
Luk

Čj
Vik

M
Če

D
Pt

Aj (Aj1)
Kum

Zv (Zv)
Mič

     

Aj (Aj2)
Tom

Tv (TvD)
Koh

Ain (Ain)
Dub

Aj (Aj3)
Váv

 
Č
t

 

 

Čj
Vik

Z
Luk

M
Če

Ch
Če

Nj (Nj)
Vik

Rj (Rj2)
Pt

L: Pč
Vik

L: Pč
Vik

 

Rj (Rj1)
Pt

S: Vv
Koh

S: Vv
Koh

 
P
á

 

 

M
Če

Fy
Laš

Čj
Vik

Aj (Aj1)
Kum

Vz
Ska

Kd
Mič

     

Aj (Aj2)
Tom

Aj (Aj3)
Váv

 

(rozvrh platný od 3.9.2018)

Základní škola Pardubice, Bratranců Veverků 866  9.C  (Lukáčová Martina)

 

0
7:05- 7:50

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:40-14:25

8
14:35-15:20

9
15:30-16:15

 
P
o

 

 

Čj
Jar

M
Dub

Ch
Če

Fy
Sem

Tv (TvD)
Koh

Kd
Šeb

     

Tv (TvH)
Baž

 
Ú
t

 

 

Aj (Aj1)
Kum

Z
Luk

M
Dub

Čj
Jar

Nj (Nj)
Vik

Rj (Rj2)
Pt

Hv
Luk

   

Aj (Aj2)
Tom

Rj (Rj1)
Pt

Aj (Aj3)
Váv

 
S
t

 

 

Tv (TvD)
Koh

M
Dub

Čj
Jar

Vz
Ska

Aj (Aj1)
Kum

Zv (Zv)
Mič

     

Aj (Aj2)
Tom

Ain (Ain)
Dub

Tv (TvH)
Baž

Aj (Aj3)
Váv

Zv (Sh)
Baž

 
Č
t

 

 

Ch
Če

Čj
Jar

M
Dub


Luk

Nj (Nj)
Vik

Rj (Rj2)
Pt

L: Vv
Ska

L: Vv
Ska

 

Rj (Rj1)
Pt

S: Pč
Vik

S: Pč
Vik

 
P
á

 

 

Fy
Sem

M
Dub

Čj
Jar

Aj (Aj1)
Kum

Vo
Tom

D
Pt

     

Aj (Aj2)
Tom

Aj (Aj3)
Váv