ZÁPIS do prvních ročníků

zveřejněno 6.2.2014

Vážení rodiče budoucích prvňáčků,

dovolte mi, abych vám touto cestou co nejsrdečněji poděkoval za vaši účast u zápisu "Letem podmořským světem" na Základní škole bratranců Veverkových. Celkem jsme zapsali rekordních více než 100 budoucích prvňáčků. V týdnu po jarních prázdninách (v úterý 18. února) zveřejníme na našem webu seznam přijatých žáků.

Těším se na setkání s s vámi i vašimi dětmi na schůzce rodičů, která se bude konat v úterý 17. června od 15,30 v naší škole, a následně na dvoudenní prázdninovou "Školu nanečisto". Zároveň si vás dovoluji pozvat na četné školní akce, na kterých vás velice rádi uvítáme.

Ještě jednou děkuji za vaši důvěru, velice si jí ceníme.

Velké poděkování patří také všem mým kolegyním a kolegům, kteří se aktivně podíleli na průběhu této akce.

S přáním všeho dobrého Leoš Šebela, ředitel školy

ZŠ Bratranců Veverků