ZÁPIS DO 1. TŘÍD - informace

zveřejněno 5.2.2015

Budoucí prvňáčci a jejich rodiče se tentokrát při zápisu do prvních tříd dne 4. a 5. února 2015 alespoň virtuálně přenesli do kosmu. Zápis se konal pod názvem „Letem vesmírným světem“. 

Děti byly šikovné, na zajímavých stanovištích skvěle plnily nejrůznější úkoly. Provázely je nejen paní učitelky, ale i obrázky a makety kosmonautů, mimozemšťanů a celé sluneční soustavy. Všechny děti se dokázaly samy představit, uměly se podepsat, říkaly básničky, některé zpívaly písničky, počítaly, poznávaly geometrické obrazce, stavěly z kostek věže, domečky, hrady, ukazovaly písmenka a číslice na interaktivní tabuli, skládaly obrázky podle předlohy, zkoušely házet na cíl, dokonce si zahrály Kimovu hru. Za splnění úkolu dostávaly samolepky znázorňující planety, hvězdy, komety, rakety, mimozemšťany a mnohé další, které souvisí s vesmírem. Lepily si je do obrázku znázorňujícího samozřejmě vesmír. Všechny děti říkaly, že se do školy těší. Tak uvidíme v září. Zapsáno bylo 97 budoucích prvňáčků.

Děkujeme za projevenou důvěru! :)

Informace o výsledcích zápisu budou na základě dohody ředitelů základních škol v Pardubicích zveřejněny v jednotném termínu, a to v pátek 13. 2. 2015.