Výsledky sběrového dne

zveřejněno 16.11.2016

Dne 2. listopadu 2016 se uskutečnil tradiční sběrový den.

Celkem jsme nasbírali přes 18 tun papíru, kartonů a PET lahví. Celkovým vítězem se stal Adam Luděk Král z 1.A, který vyhrál hlavní cenu - dron. Na vítězství potřeboval 940 kg. Nejúspěšnější třídou byla třída 4. A (celkem 1402 kg), která se zúčastní zážitkové akce. K ní sem přidají ještě nejúspěšnější sběrači z ostatních tříd, kteří e umístili na 2.-10. místě.

Hlavní cenu a zážitkovou akci poskytla společnost S-Firma Moravany. Žáci na 2. - 31. místě obdrželi poukázky od sponzora akce - McDonald´s Pardubice. Na charitativní účely jsme sbírali také PET víčka pro nadaci Rebečina křídla. Víčka odevzdáme v příštím roce.

Všem aktivním sběračům a zejména rodičům velice děkujeme - zisk bude poukázán na účet spolku rodičů. Zamýšlenou investicí je vytvoření specializované učebny cizích jazyků.

Další sběr se bude konat ve čtvrtek 11. května 2017 (předběžný termín). Vzhledem k pozitivním zkušenostem plánujeme opět spolupráci s městskou policií a zábor parkoviště před bývalým kinem Jas.

 

Věříme, že se příště zapojí i další žáci :)

 

Leoš Šebela