Výběrové řízení na pozici učitel/ka a asistent/ka pedagoga

zveřejněno 20.6.2016

Ředitel Základní školy Pardubice, Bratranců Veverkových 866 vypisuje výběrové řízení na obsazení pozice:

• učitel / učitelka s aprobací pro 1. stupeň
  • asistent / asistentka pedagoga

NABÍZÍME:

• příjemné pracovní prostředí a zázemí krásné moderní školy po kompletní rekonstrukci
  • výhodnou polohu školy nacházející se v samém centru města
  • možnost seberealizace
  • služební notebook a mobilní telefon
  • platové ohodnocení dle platných tarifních tabulek, odměny za nadstandardní práci
  • pravidelný příspěvek FKSP
  • práci na plný (nebo téměř plný) úvazek s dlouhodobou perspektivou (s nástupem 24. srpna 2016 a smlouvou na 12 měsíců)

POŽADUJEME:

• osobnost s vysokým stupněm sebemotivace a se zdravým sebenáhledem
  • příjemné empatické vystupování, vstřícný a pozitivní přístup k dětem, rodičům i kolegům
  • svědomitost v plnění zadaných úkolů
  • časovou flexibilitu, kreativitu, sebemotivaci
  • morální kredit na vysoké úrovni
  • rozvinutou a harmonickou osobnost s týmovým duchem
  • ochotu se vzdělávat a dále se rozvíjet
  • vzdělání na příslušnou pozici (případně poslední rok před dokončením studia)

PRAXE VÍTÁNA, NENÍ VŠAK PODMÍNKOU.

Do pracovního poměru mohou být přijati pouze uchazeči s úplnou kvalifikací (dle Zákona o pedagogických pracovnících v platném znění), přednost mají uchazeči s příslušnou aprobací.

Své aktuální strukturované profesní životopisy spolu s motivačním dopisem zasílejte výhradně na e-mailovou adresu reditel@zsbrve.cz. Vybraní uchazeči budou pozváni na pohovor.