SBÍRÁME VÍČKA pro Terezku

zveřejněno 11.12.2015

V roce 2012 o letních prázdninách řídila Terezka auto. Nikdo neví, co se přesně stalo. Lidé našli vedle silnice nabourané auto a zraněnou dívku.  Dívka utrpěla velmi vážná poranění a tak byla vrtulníkem převezena do nemocnice, kde jí lékaři zachránili život.

Od této autonehody je Terezka ve vigilním kómatu. Vypadá jako Šípková Růženka, která stále spí. Je ve stavu, v němž působí dojmem přítomnosti. Má otevřené oči, které však jen bezcílně bloudí a kontakt s nemocnou není možné navázat. Terezka jenom leží, nehýbe se, nemluví, sama se nenají. Je jako malé miminko, o které se stará hlavně maminka.

Terezka potřebuje zvláštní lékařskou péči, která je velmi drahá a kterou musí rodiče Terezky platit sami. Proto se snažíme pomoci. Sbíráme víčka a posíláme peněžní dary na účet číslo 027 229 0750 / 0300. Za tyto peníze pojede Terezka do lázní, kde jí poskytnou speciální lékařskou péči. A třeba se i probudí a zase z ní bude veselé děvče.

Víčka noste, prosím, v igelitových taškách a odevzdávejte třídním učitelům.

Za Terezku předem děkujeme.

ZŠ Bratranců Veverků