Tajemství mystéria

zveřejněno 12.12.2012

Už od září jsme všichni moc těšili na „tajemnou" večerní akci ve škole, kterou pan ředitel slíbil na začátku školního roku. Poslední listopadový den se všichni konečně dočkali. Akce s názvem „Tajemství mystéria" byla skvělá! Krátce před začátkem akce se před vchodem do školy tísnilo více než pět stovek zvědavých návštěvníků! Budova školy byla zvenčí krásně nasvícená a což teprve vnitřek! Přízemí školy vypadalo velice tajemně, v podzemí (suterénu) na všechny čekala skvělá laserová show s mlhovými efekty a mystickou hudbou. Krátce po šesté hodině to konečně začalo. Průvod účinkujících s loučemi v rukách (z řad učitelů a několika žáků z naší školy) v čele se záhadným mnichem, který byl na letáčcích propagujících tuto akci, přišel přivítat návštěvníky na nádvoří školy za doprovodu „plivačů" ohňů a kejklířů, kteří se po celou dobu starali o zábavu přicházejících. A pak to konečně začalo. Na děti čekalo v útrobách školy třináct úkolů a poté vstup do tajemné komnaty, ve které nikdo ze školáků nikdy nebyl... Před odchodem všichni účastníci dostali na cestu nějaké laskominy. Akce se nám všem moc líbila a už teď se moc těšíme na další... Copak to asi bude?