Sběrová akce - již zítra!

zveřejněno 5.5.2016

V pátek 6. května 2016 se uskuteční další sběrová akce. Kontejner bude přistaven od 7,00 do cca 10,00 hodin. Již tradičně sbíráme papír, kartony, PET lahve a PET víčka. Papír a kartony prosíme řádně svázat (ideálně papírovou lepící páskou), nejlépe i označit jménem a třídou sběrače, možno také zvážit. PET lahve a PET víčka budou použity (mimo soutěž) na charitativní účely.

Již tradičně hrajeme o zážitkovou akci pro nejlepší třídu. Výletu se může zúčastnit každý člen vítězné třídy, který odevzdal nejméně 10kg. Hlavní cenou je GoPro kamera pro nejlepšího sběrače. Třicet nejlepších sběračů bude odměněno poukázkami do McDonald´s (McMenu, Happy Meal, McFlurry). 

Výnos ze sběru bude poukázán na účet spolku rodičů. O způsobu použití financí budete informováni na webu.

Děkujeme za podporu naší školy :)

Leoš Šebela

 

ZŠ Bratranců Veverků