Sběrová akce již 31. října 2017 !

zveřejněno 26.10.2017

V úterý 31. října 2017 se uskuteční další sběrová akce. Mezi 6,30 a 10,00 hodin můžete přivážet sběr. Abyste se vyhnuli dopravní zácpě a zdlouhavému čekání, doporučujeme přijet se sběrem mezi cca 8,15 a 9,45 hodin. 

Opět budou přijata stejná opatření v dopravě, jako při minulých sběrech - rezervované parkoviště s výhybnou. Prosíme, abyste sběr přivezli označený jménem žáka a třídou, nejlépe i uvážený. Nepoužívejte prosím PVC pásky na přelepení sběru, způsobují nám pak velké komplikace a časové prodlevy při ukládání sběru do kontejneru. Kartony prosíme odevzdávejte svázané, nikoliv volné. Z knih prosíme odstraňte tvrdé desky. Děkujeme za pochopení.

Na přání žáků i rodičů byla hlavní cena rozdělena na 3 menší - poukázky na nákup zboží do Alza.cz. Dalšími cenami jsou zážitková akce pro nejlepší třídu a poukázky do McDonald´s.

SBÍRÁME starý papír, kartony, PET víčka (na charitu - není třeba označovat) a PET lahve (na charitu - není třeba označovat).

Děkujeme, že podporujete školu. Celkem jsme ve sběrových akcích vybrali od roku 2012 téměř 200 tisíc korun, které jsme použili na další rozvoj školy - tabule, dataprojektory, vybavení tělocvičny atp.

ZŠ Bratranců Veverků