Prodej hracích karet do Olympijského parku Pardubice

zveřejněno 15.6.2016

Pro žáky naší školy nabízíme za zvýhodněnou cenu 30,- Kč / ks karty do Olympijského parku Pardubice, který pořádá město Pardubice ve dnech 5. - 21. 8. 2016. Každý žák si může zakoupit nejvýše 4 karty. Běžná prodejní cena bude pravděpodobně 80,- Kč.

 

 

Hrací karta nebude sloužit jako vstupenka do lokalit parku – olympijský park můžete navštěvovat dle libosti, nicméně kartu potřebujete ve chvíli, kdy se budou chtít děti, ale i dospělí, aktivně zapojit do programu – tedy na stanovištích si vyzkoušet jednotlivé sporty. Bez hrací karty děti neobdrží po absolvování stanoveného počtu disciplín diplom, eventuálně medaili. V případě, že se rodiče nechtějí aktivně zapojit a budou pouze doprovod dětí, není nutné, aby si kartu kupovali. Karta je však vstupenkou do vymezené fanzony v Parku na Špici, kde budou probíhat přímé přenosy z LOH v Riu.

Proč si pořídit hrací kartu?

  • aktivní zapojení do sportovních disciplín - držitelé na ni budou sbírat záznamy o zdolání jednotlivých disciplín – za 10 disciplín náleží diplom, za 20 disciplín medaile
  • pouze s ní budete moci zavítat do fanzóny a sledovat odtud živé přenos z Ria de Janeira a fandit tak českým sportovcům na letních hrách
  • bude bezplatnou jízdenkou ve vyhrazených linkách MHD
  • dostanete se s ní na záchytná parkoviště pro park – u Univerzity Pardubice a v areálu Masarykových kasáren
  • hrací karta je časově neomezená a její součástí je mapa areálu parku s vyznačením stálých i dočasných stanovišť prezentovaných sportů
  • díky QR kódu na každé z hracích karet budou mít pořadatelé přehled o aktuální návštěvnosti a držitelé karet zase čerstvé informace z dění v parku
  • každá  registrovaná hrací karta bude navíc slosovatelná - hrát se bude o zajímavé ceny, a v jednání jsou také další výhody pro její držitele, například 10. 8. budete mít s hrací kartou zdarma vstup na závody ploché dráhy na oválu ve Svítkově
ZŠ Bratranců Veverků