Předprodej vstupenek na školní ples

zveřejněno 9.2.2016

Vážení rodiče a příznivci naší školy,

po velice pozitivním ohlasu na loňský multikulturní ples jsme se rozhodli uspořádat jeho 2. ročník, který se bude konat v sobotu 13. února 2016 od 20:00 hodin v ABC klubu v Pardubicích. Cena vstupenek je 190,- Kč. Vstupenky jsou k dostání u třídních učitelů.

Pokud byste měli jakoukoli možnost přispět do tomboly, budeme velice rádi! Děkujeme. 

Na stejný den (13. února od 14 do 17 hodin) jsme pro vaše děti připravili multikulturní workshop, na kterém se budou moci seznámit s kulturou vybraných zemí a vlastnoručně si vytvořit různé dárečky, ozdobičky, "šperky" atd. Vstupné je 30,- Kč za osobu. 

Pevně věříme ve vaši hojnou účast na obou akcích!

V současné době přijímáme rezervace, vstupenky budopu k dipozici od 18. ledna 2016

ZŠ Bratranců Veverků