Pokyny k táboru s veverkami

zveřejněno 1.7.2016

Žádáme rodiče táborníků, aby (pokud tak již neučinili) v den odjezdu do tábora dodali vyplněné formuláře a kopii kartičky zdravotní pojišťovny. Prohlášení rodičů musí být s datem -. nebo 10. 7. 2016. Pokud jste odevzali toto prohlášení s jiným datem, bude třeba dodat nové.

Sraz všech účastníků tábora je v den odejzdu v 9,15 na malém parkovišti u nádraží ČD. Zde budou naloženy kufry do dodávky, která je odveze přímo do tábora. Odjezd vlaku je v 9,58 hod. (RegioJet). Všechny děti si s sebou do vlaku vezmou batůžek s pitím a svačinou. Příjezd do tábora (žel. stanice Špičák je v cca 15 hodin).

NEZAPOMEŇTE DĚTEM DÁT KVALITNÍ PEVNÉ (NEJLÉPE KOTNÍKOVÉ) BOTY NA TÚRY - TÁBOR JE ZAMĚŘEN TURISTICKY. DÁLE PŘIBALTE KŠILTOVKU A ŠÁTEK. DĚKUJEME

!!! ORGANIZAČNÍ POKYNY PRO ÚČASTNÍKY TÁBORA !!!

FORMULÁŘE K ODEVZDÁNÍ: