Pohár vědy KVARK 2014

zveřejněno 6.12.2013

Pohár vědy KVARK 2014

Žáci třídy 3. B se rozhodli zapojit do mezinárodní soutěže  Pohár vědy KVARK 2014.

V průběhu měsíců leden – duben budou řešit úkoly technického a přírodovědného charakteru. Pokusí se obstát v mezinárodní konkurenci a probojovat se na finále v červnu 2014 v Nymburce. Cílem Poháru vědy – Kvark 2014 je, mimo jiné, přenesení téměř veškeré experimentální činnost na žáky, nikoli na učitele, tzn. že zpracování a řešení soutěžního je pouze na žácích! Záštitu nad Pohárem vědy – Kvark 2014 převzalo Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy ČR a Asociace malých debrujárů ČR jej připravuje v úzké spolupráci s Katedrou didaktiky fyziky Matematicko-fyzikální fakulty Univerzity Karlovy v Praze. 

Držte nám palce!!!!!

 http://www.poharvedy.cz/

ZŠ Bratranců Veverků