Pohádkové předplatné - 4. představení

zveřejněno 18.5.2017

Vážení rodiče a milé děti,

zveme Vás na poslední Pohádkové předplatné tohoto školního roku.

Muzikál OŠípkové Růžence se hraje v pondělí 22. května 2017 v 17 hodin.                                           

Sejdeme se v 16:30-:45 před Východočeským divadlem - „pod stromem“. Konec představení je předpokládán v 18 hodin.

Hostuje Divadelní společnost Julie Jurištové, Praha

V jedné zemi za devatero horami a devatero řekami se v království krále Ctirada narodí princezna Růženka. Přizvané sudičky dají Růžence do vínku moudrost, krásu a štěstí. Ale sudička, která nebyla pozvána, vyřkne nad Růženkou zlou kletbu. Podaří se princi Janovi a jeho sluhovi Jakubovi zrušit neblahou věštbu a princeznu Růženku od kletby osvobodit? Vždyť přece láska ta všechno překoná, láska je silnější než zlo.

 

ZŠ Bratranců Veverků