Pohádkové předplatné - 3. představení

zveřejněno 30.3.2017

Vážení rodiče a milé děti,

zveme Vás na třetí Pohádkové předplatné tohoto školního roku.

Pohádka  KOCOUR  V  BOTÁCH  

se hraje  v pondělí 10. dubna 2017 v 17 hodin.                                            

Sejdeme se v 16:30 - 16:45 hod. před Východočeským divadlem - „pod stromem“.

Konec představení je předpokládán v 18 hodin.

Hostuje Divadlo Rozmanitostí, Most

Náš Kocour se umí do života obout. Na problémy si došlápne. Umí to pořádně nakopnout. Taky vás rozčilují Honzové, co nevědí kudy kam? Staňte se kocoury vašeho vlastního příběhu. Pohádka o kocourovi, který se jmenuje Terezka a kde o osudech hrdinů můžete rozhodnout i vy. Skutečně máme připravené všechny varianty a opravdu rozhodují diváci, představení lze hrát až 8 (!) různými způsoby. Představení, po kterém koupíte svým domácím mazlíčkům obuv! Koťata, těšte se. MŇAU.

Těší se Petra Rybecká a Sabina Čečková

 

ZŠ Bratranců Veverků