zveřejněno 22.12.2017

Vážení rodiče a milé děti,

zveme Vás na druhé Pohádkové předplatné tohoto školního roku.

Pohádka  Jája a Pája se hraje v pondělí 8. ledna 2018 v 17 hodin.

Sejdeme se v 16:40 před Východočeským divadlem - „pod stromem“.

Konec představení je předpokládán v 18:15 hodin.

 

Jája a Pája je původně animovaný televizní seriál a Divadlo Radost Brno získalo povolení autorů scénáře, převést příběhy do jevištní podoby. V malé chalupě bydlí vysloužilý námořník děda Lebeda, se svými vnuky Jájou a Pájou. Jejich každodenní dobrodružné příhody a radosti se jim snaží často narušit a pokazit mazaný, závistivý a lakomý soused Krkovička. Naštěstí je tu ale zkušený a moudrý děda Lebeda, který si vždycky ví rady, jak na něj vyzrát. Takže tím napáleným je nakonec hamižný a nepřejícný soused…
Příběhem jednoho roku (epizody se odehrávají na jaře, v létě, na podzim a končí v zimě), budou diváky provázet zpívající a hrající hasiči Fanda a Láďa a nebude chybět ani sousedka Mráčková, papoušek dědy Lebedy, paličatá koza a další postavy příběhů.              

 

Těší se Petra Rybecká a Sabina Cejnarová

Vážení rodiče a milé děti,

zveme Vás na druhé Pohádkové předplatné tohoto školního roku.

Pohádka  Jája a Pája se hraje v pondělí 8. ledna 2018 v 17 hodin.

Sejdeme se v 16:40 před Východočeským divadlem - „pod stromem“.

Konec představení je předpokládán v 18:15 hodin.

 

Jája a Pája je původně animovaný televizní seriál a Divadlo Radost Brno získalo povolení autorů scénáře, převést příběhy do jevištní podoby. V malé chalupě bydlí vysloužilý námořník děda Lebeda, se svými vnuky Jájou a Pájou. Jejich každodenní dobrodružné příhody a radosti se jim snaží často narušit a pokazit mazaný, závistivý a lakomý soused Krkovička. Naštěstí je tu ale zkušený a moudrý děda Lebeda, který si vždycky ví rady, jak na něj vyzrát. Takže tím napáleným je nakonec hamižný a nepřejícný soused…
Příběhem jednoho roku (epizody se odehrávají na jaře, v létě, na podzim a končí v zimě), budou diváky provázet zpívající a hrající hasiči Fanda a Láďa a nebude chybět ani sousedka Mráčková, papoušek dědy Lebedy, paličatá koza a další postavy příběhů.              

Těší se Petra Rybecká a Sabina Cejnarová

ZŠ Bratranců Veverků