zveřejněno 24.3.2015

V pátek 20. března jsme při charitativní akci "Vítání jara" vybrali mezi žáky 1. - 4. tříd neuvěřitelných 10.444,- Kč. Celou částku společně s víčky od PET lahví jsme předali rodičům Rebeky Čihákové, která trpí nemocí motýlích křídel. Všem, kteří se aktivně zapojili, děkujeme a Rebece přejeme hodně zdraví a spokojenosti.

Ráno ve všech třídách na prvním stupni začalo čilým „obchodováním“. Do akce „Vetešnictví aneb Jarní úklid“ jsme se všichni zapojili s nadšením a vynalézavostí. Doma jsme se poohlédli po pro nás již nepotřebných věcech, které by někomu jinému ještě mohly udělat radost. Vybírat jsme mohli z nepřeberného množství hraček, knížek, her, časopisů, bižuterie, ozdob do vlasů, tužek, hrnečků a jiných drobností za symbolickou cenu.

Na školním hřišti jsme pak všichni pro  Rebeku a její maminku připravili malé překvapení. Z plastových víček, která už pro ni delší dobu sbíráme, jsme poskládali barevný nápis „PRO REBEKU“. Na závěr jsme předali Rebečině mamince symbolický šek i všechna plastová víčka, která se nám podařilo nasbírat.

Pokud byste se rádi připojili k podpoře Rebeky i vy, můžete tak učinit prostřednictvím nadačního fondu.

Nadační Fond "Rebečina Křídla"
Mánesova 519, Sezemice 533 04, IČO 036 44 286
zastoupen: Richard Čihák
zapsán u Krajského soudu v Hradci Králové oddíl N,vložka 364
číslo účtu fondu: GE Money Bank 216183635/0600