Poděkování za účast na sběrové akci

zveřejněno 23.5.2017

Další sběrová akce v tomto školním roce se uskutečnila dne 11. května. Všichni se snažili, aby přinesli nebo přivezli co nejvíce kilogramů a aby vyhráli zajímavé ceny. Rodiče přiváželi sběr už od půl sedmé ráno. Od osmi hodin běhaly se svázanými balíčky papíru i děti ze tříd. Byly přistaveny dva kontejnery, které se velmi rychle naplnily. Celkem bylo nasbíráno téměř 20 tun papíru a kartonu, k tomu velké množství PET víček na charitativní akci pro Rebeku. Výsledky budou vyhlášeny v průběhu tohoto týdne.

Vítěznou třídou byla třída 1. A, která celkem nasbírala 2928 kg. Nejlepší sběračkou se stala Nikol Schejbalová z 1. B - nasbírala 1120 kg. Těsně v závěsu za ní skončil Jakub Votava z 9. C s 1092 kg. Naopak některé třídy se sběru bohužel téměř nezůčastnily.

vítězka s hlavní cenou - dronem

Velice Vám děkujeme za účast, které se moc vážíme. Další sběrová akce se uskuteční na přelomu října a listopadu.

Leoš Šebela

ZŠ Bratranců Veverků