Pohádkové předplatné - 3. představení

zveřejněno 5.2.2018

Vážení rodiče a milé děti,

zveme Vás na třetí Pohádkové předplatné.

Pohádka Kocourek Modroočko se hraje v pondělí 12. února 2018 v 17 hodin.

Sejdeme se v 16:40 před Východočeským divadlem - „pod stromem“. Konec představení zatím nevím, budu se muset zeptat.

Příhody kočičího kluka a jiných chlupatých čtvernožců v muzikálové pohádce uvede Divadlo loutek Ostrava.

Modroočko pochází z oblíbené dětské knížky spisovatele a přírodovědce Josefa Koláře Z deníku kocoura Modroočka. Na začátku je to roztomilé kotě, které si po vypuštění z mateřského pelíšku zvědavě a někdy trošku nemotorně osahává svět a hledá v něm své místo. Seznámí se se zkušenější Zelenoočkou, přátelským, ale poněkud sebestředným Zrzundou, protřelým a trochu nebezpečným Natrhouškem… postupně vyroste v dospělého kočičího mládence, zamiluje se a stane se šťastným tatínkem.

Těší se Petra Rybecká a Sabina Cejnarová

 

ZŠ Bratranců Veverků