NADAČNÍ BĚH pro dětský domov v Pardubicích

zveřejněno 17.10.2013

Hokejový klub HC ČSOB Pojišťovna Pardubice pořádá svůj historicky druhý Nadační běh. Výtěžek z něj věnuje Dětskému domovu Pardubice. Nadační běh odstartuje hokejista A týmu HC ČSOB Pojišťovna Pardubice, se kterým si samozřejmě můžete neformálně popovídat. Děti mohou využít volného vstupu na Lanáček. Srdečně vás zveme!

Doražte všichni!

• Trasa Nadačního běhu vede po zpevněných cestách, zúčastnit se jej tedy mohou celé rodiny včetně dětí v kočárku.
  • Využijte pěkného podzimního počasí, má být 15 stupňů Celsia, vaše děti mohou po doběhnutí zdarma na Lanáček!
  • Start Nadačního běhu je u Lanového centra Pardubice u koupaliště na Cihelně. Trasa vede po cyklostezce podél Labe směrem na Kunětickou horu a poté se stáčí doleva podél slepého ramene Labe nazpět.
  • Zúčastnit se mohou fanoušci všech kategorií. Nejde o rychlost, ale o pomoc!
  • Celková délka trasy Nadačního běhu HC ČSOB Pojišťovna Pardubice měří zhruba 4,5 km. Nadačního běhu se zúčastní i děti z Dětského domova Pardubice, pro něž bude běh nejen sportovním zážitkem.

Nadační běh HC ČSOB Pojišťovna Pardubice

• KDY: neděle 20. října 2013 od 15.00 hodin
  • KDE: Lanové centrum Pardubice na Cihelně
  • PROČ: pomoc Dětskému domovu Pardubice
  • BONUS: děti budou mít po doběhu do cíle volný vstup na Lanáček v Lanovém centru Pardubice
  • hokejové tričko s logem klubu
  • müsli tyčinku po doběhnutí do cíle
  • medaile pro prvních sto dětí po doběhnutí do cíle
  • energetický nápoj
  • drobné občerstvení

Dárky pro prvních tři sta účastníků!!!

Startovné

• Dospělí: 200 korun
  • Děti do 150 cm: 100 korun
  • Rodinný balíček (dva dospělí a děti do 150 cm): 400 korun

Pozor! V cíli bude nafouknutý kůň, kterého znáte z prostředí pardubické ČEZ Areny a budete moci jím proběhnout! To si nenechte ujít!