NA HOKEJ ZADARMO za jedničku z tělocviku!

zveřejněno 29.1.2014

Po nedělním hokeji se vám podepíše trojice hokejistů

Příští domácí zápas odehrají hokejisté HC ČSOB Pojišťovna Pardubice v neděli 2. února 2014 proti Vítkovicím už od 15.00 hodin. Na toto utkání zveme především nejmenší fanoušky, pro které bude v ČEZ Areně nachystán dětský program.

Na zápas HC ČSOB Pojišťovna Pardubice – HC Vítkovice Steel budou mít vstup zdarma všichni žáci a studenti s jedničkou z tělocviku na letošním pololetním vysvědčení. „Oproti němu, které v den utkání ukáží na pokladnách ČEZ Areny, obdrží volnou vstupenku. Věříme, že tento dětský zápas naláká do arény spoustu malých návštěvníků,“ řekl marketingový manažer klubu Jan Kratochvíl.

Po skončení odpoledního utkání se na východním ochozu ČEZ Areny uskuteční autogramiáda s trojicí hokejistů HC ČSOB Pojišťovna Pardubice. Podpisové akce se zúčastní brankář Július Hudáček, obránce Blaž Gregorc a útočník Jan Kolář.

ZŠ Bratranců Veverků