MULTIKULTURNÍ WORKSHOP pro děti tento pátek

zveřejněno 22.1.2015

V pátek 23. ledna 2015 se uskuteční ojedinělá akce svého druhu v Pardubicích. Od 16 do 18 hodin je v ABC klubu připraven multikulturní workshop pro děti! Vstupné je 30 Kč / dítě, dospělí mají vstup zdarma.

Organizátoři chtějí nabídnout rodinám s dětmi atraktivní program, kde si budou děti pod vedením českých i zahraničních lektorů vyzkoušet mnoho zajímavých dovedností, vyzkoušet si své znalosti v kvízech, seznámit se s mongolskou módou nebo třeba udělat přímo na místě pod vedením francouzských lektorů palačinky. Čínský lektor provede děti tajemstvím čínské kaligrafie, kolumbijská lektorka dětem představí tradiční výrobu mexických piňat a pracovníci Ekocentra Paleta naučí účastníky velmi originálním způsobem zužitkovat plastové lahve. Program děti zavede také na taneční parket, kde si vyzkouší tradiční tance Ugandy, rozličné styly latinskoamerických tanců nebo brazilskou capoieru. Workhsopy se uskuteční od 16 do 18 hodin v prostorách ABC klubu.

ZŠ Bratranců Veverků