MULTIKULTURNÍ PLES - krátké ohlédnutí

zveřejněno 26.1.2015

V pátek večer se v ABC klubu sešli rodiče a učitelé a skvělá zábava v multikulturním duchu mohla začít! Pod záštitou hejtmana Pardubického kraje Martina Netolického a pod záštitou náměstka primátora města Pardubice Jakuba Rychteckého se uskutečnil 1. multikulturní ples. K tanci i poslechu hrála kapela Bylo nás pět a DJ Brumla. Všichni byli nadšeni vystoupením skupin Chayag a Ugandan Dancers Band. Vynikající bylo předtančení skupiny Ritmo Latino Pardubice, Tanečního klubu Life a Tanečního oddělení ZUŠ Pardubice - Lonkova ul. Velký úspěch sklidila také ukázka brazilské capoeiry v podání klubu Vem Camará Capoeira. V průběhu plesu mohli zájemci ochutnat výborné speciality exotických kuchyní z Číny, Indie a Mongolska. Některým účastníkům přálo štěstí a vyhráli zajímavé ceny v tombole. Všichni by se byli bavili a tančili až do rána. První multikulturní ples byl báječný! 

Všem účastníkům děkujeme a těšíme se na další akci! Vážíme si Vaší podpory.

Leoš Šebela

Fotogalerie bude aktulaizována v průběhu tohoto týdne.

ZŠ Bratranců Veverků